reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dni plodne

reklama
To owulacja powinna przypadać na 10dc bodajże.
Dzis mam 10dc, ale wczoraj bolal mnie prawy jajnik i mialam bardzo duza ilosc przezroczystego sluzu przez te 2 dni po @ dodatkowo test owulacyjny pozytywny przez 2 dni ehh... dzis juz duzo, ale bialego sluzu juz sama nie wiem co myslec, chyba pozostaje czekac 🙈
 
Dzis mam 10dc, ale wczoraj bolal mnie prawy jajnik i mialam bardzo duza ilosc przezroczystego sluzu przez te 2 dni po @ dodatkowo test owulacyjny pozytywny przez 2 dni ehh... dzis juz duzo, ale bialefo sluzu juz sama nie wiem co myslec, chyba pozostaje czekac 🙈
U mnie na odwrót. 😂 7 dc śluz, dzisiaj 10 dc też dalej śluz i wczoraj ból lewego jajnika, który zazwyczaj nie boli 🤷‍♀️ Ja też nie wiem na co się nastawić, bo to z zaskoczenia 😂
 
U mnie na odwrót. 😂 7 dc śluz, dzisiaj 10 dc też dalej śluz i wczoraj ból lewego jajnika, który zazwyczaj nie boli 🤷‍♀️ Ja też nie wiem na co się nastawić, bo to z zaskoczenia 😂
U mnie zawsze lewy jajnik bolal i to zazwyczaj okolo 20dc,wczoraj pierwszy raz prawy i odrazu po @ az sie skolowalam bo pierwszy raz tak mam 🙈🤣 nigdy nie stosowalam testow owulacyjnych dlatego jeszcze nie do konca je ogarniam, ale zrobilam w 8 i 9 dc i odrazu pozytywne 🤦‍♀️ badz tu madrym 😂
 
U mnie zawsze lewy jajnik bolal i to zazwyczaj okolo 20dc,wczoraj pierwszy raz prawy i odrazu po @ az sie skolowalam bo pierwszy raz tak mam 🙈🤣 nigdy nie stosowalam testow owulacyjnych dlatego jeszcze nie do konca je ogarniam, ale zrobilam w 8 i 9 dc i odrazu pozytywne 🤦‍♀️ badz tu madrym 😂
Noooo, ja rozumiem bo mam teraz to samo i nie ogarniam jakim cudem to się pośpieszyło 😂 A że lewy jajnik nigdy się nie odzywał tak go nagle natchnęło. 🤣 Łączymy się. 😂🥳
 
reklama
Do góry