reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dni płodne.

naturalna

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Maj 2020
Postów
24
Witam kobietki, zakładam że może podobny temat był... jednak założyłam osobny. Ostatni okres spóźnił mi się 4 dni. Przyszedl jednak byl bardzo bardzo dziwny takiego nie miałam... pierwszy dzień, bez skrzepów sporo tego było drugi dzień juz mało a przez kolejne 3 dni brązowe plamienia. Dziwne to było... nie wiem co sobie myslec. Teraz mam 4 dzien dni płodnych i od rana mdliło na przemian z zawrotami głowy... teraz sama nie mogę wyrobić mam silne zawroty głowy i silne mdłości. Wiem ze to pewnie nie ciąża jednak martwi mnie to co sie ze mną dzieje. Dodam ze przed okresem mialam cały czas biało żółty sluz i od razu po tym plamieniu brązowym. Nie miałam tak jak zawsze dni "suchych" tzw. Jeśli to byłaby infekcja to by mnie swędziało i piekło bo jestem bardzo delikatna jednak tak nie było. Po reszta sluz by śmierdział a tak nie jest.Wkładkę wyjełam 10 czerwca 2020 a od lipca staramy się o dziecko. Ja z takim pytaniem czy to normalne czy coś się Dzieje? A może miała tak ktoras z Was?
 
reklama
A miałaś wkładkę zwykłą czy hormonalną?

Moim zdaniem organizm próbuje się hormonalnie wyregulować.
 
Moim zdaniem nie musisz czekać, ale dobrze by było przedyskutować to ze swoim ginekologiem.
Główne pytanie - to czy wróciła Ci owulacja.
 
Po wkładce hormonalnej organizm oczyszcza się jeszcze przez jakiś czas, mozesz teraz nie mieć owulacji. Ja tak miałam, po wyjęciu wkładki jeszcze przez trzy miesiące nie miałam.owulacji... trzeba czekać.
 
reklama
Do góry