reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dni płodne

Dołączył(a)
27 Grudzień 2014
Postów
2
Witam, staram się z mężczyzną o dziecko, cykle zawsze miałam regularne co 28 dni, kochaliśmy się dzień przed owulacją i gdy miesiączka nie przyszła bardzo się ucieszyłam strasznie się zawiodłam gdy miesiączka przyszła 9 dni później więc w 37 dniu... o Co chodzi? Jak teraz z dniami płodnymi... Do lekarza pójdę w poniedziałek ale chcę już wiedzieć o co może chodzić??
 
reklama
Bazujesz tylko na wyliczeniach? Proponuję skorzystać z jakiejś metody, np. objawowo-termicznej. Wtedy po pierwsze wiesz, kiedy masz dni płodne,. Po drugie wiesz co jest nie tak z przedłużjącym się cyklem, czy to owulacja się przesunęła, czy faza lutealna, czy może to wczesne poronienie. Wiadomo gdzie szukać przyczyny, jakie badania robić itd.
 
Pati pamiętaj, że przy staraniach o dziecko ogromną rolę odgrywa psychika kobiety. Jak się bardzo nakręcimy, to widzimy u siebie wszystkie objawy ciążowe, okres się spóźnia, a testy niestety wychodzą negatywne. Sama to przeszłam.
Jak okres spóźnił się 5 dni to byłam pewna, że jestem w ciąży ;-)miałam "klasyczne objawy" :-p i już zaczynałam się cieszyć. Radość odeszła, gdy "dla formalności" pojechałam zrobić betę, która była zerowa :-( i tego samego dnia dostałam @. To wszystko działo się w mojej głowie. Załamałam się tym i stwierdziłam niech się dzieje co chce. Nie będę się już starać. Będę uprawiać seks wtedy kiedy będę mieć ochotę. Uda się to się uda. Dałam nam rok na takie starania, a później ewentualnie wizytę u specjalisty. A tu niespodzianka! Miesiąc po tym zdarzeniu ujrzałam II kreski na teście ;-)Nie wiem kiedy miałam dni płodne, bo przecież cykl mi się rozregulował.
Moja rada - spokój i radość z seksu. A dziecko samo przyjdzie ;-)
 
Jak bardzo chcesz wiedziec kiedy dokładnie zbliża się owulacja to w rossmanie lub aptece mozna kupic testy LH i bedziesz wiedziała.
 
Do góry