reklama

Dni płodne

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez pati1014, 27 Grudzień 2014.

1. pati1014

pati1014 Początkująca w BB

Witam, staram się z mężczyzną o dziecko, cykle zawsze miałam regularne co 28 dni, kochaliśmy się dzień przed owulacją i gdy miesiączka nie przyszła bardzo się ucieszyłam strasznie się zawiodłam gdy miesiączka przyszła 9 dni później więc w 37 dniu... o Co chodzi? Jak teraz z dniami płodnymi... Do lekarza pójdę w poniedziałek ale chcę już wiedzieć o co może chodzić??

2. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

Bazujesz tylko na wyliczeniach? Proponuję skorzystać z jakiejś metody, np. objawowo-termicznej. Wtedy po pierwsze wiesz, kiedy masz dni płodne,. Po drugie wiesz co jest nie tak z przedłużjącym się cyklem, czy to owulacja się przesunęła, czy faza lutealna, czy może to wczesne poronienie. Wiadomo gdzie szukać przyczyny, jakie badania robić itd.

3. reklama
  4. 89Katia

89Katia Fanka BB :)

Pati pamiętaj, że przy staraniach o dziecko ogromną rolę odgrywa psychika kobiety. Jak się bardzo nakręcimy, to widzimy u siebie wszystkie objawy ciążowe, okres się spóźnia, a testy niestety wychodzą negatywne. Sama to przeszłam.
    Jak okres spóźnił się 5 dni to byłam pewna, że jestem w ciąży ;-)miałam "klasyczne objawy" :-p i już zaczynałam się cieszyć. Radość odeszła, gdy "dla formalności" pojechałam zrobić betę, która była zerowa :-( i tego samego dnia dostałam @. To wszystko działo się w mojej głowie. Załamałam się tym i stwierdziłam niech się dzieje co chce. Nie będę się już starać. Będę uprawiać seks wtedy kiedy będę mieć ochotę. Uda się to się uda. Dałam nam rok na takie starania, a później ewentualnie wizytę u specjalisty. A tu niespodzianka! Miesiąc po tym zdarzeniu ujrzałam II kreski na teście ;-)Nie wiem kiedy miałam dni płodne, bo przecież cykl mi się rozregulował.
    Moja rada - spokój i radość z seksu. A dziecko samo przyjdzie ;-)

5. judy38

judy38 Fanka BB :)

Jak bardzo chcesz wiedziec kiedy dokładnie zbliża się owulacja to w rossmanie lub aptece mozna kupic testy LH i bedziesz wiedziała.

6. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Może być tak, że w danym miesiącu np. nie miałaś owulacji.

Poleć forum