reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dni plodne

Ja mam cykle 28 dniowe a owulacje 18 dc. Pewna jestem bo mam dwoje dzieci tak poczętych. Tak ze kalendarzyk w moim przypadku 100% zawodny byłby
 
reklama
Kochana chyba sie cos nie zgadza skoro masz cykle 28 dniowe to cos jest nie tak...bo owu powinna wystapic na 14 dni przed okresem a nie na 10 jak u Ciebie.Skad wiesz ze masz w 18dc owu?? Mialas monitorong?

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem ze to coś dziwne.

Ale z synem zaszłam na 100% 18 dc bo to była pierwsza noc po długiej nieobecności męża i po stosunku dopiero zauważyłam dużo śluzu. Dodatkowo datę poczęcia wyliczyłam ponad rok wcześniej. Chciałam wycelować poczęcie w noc poślubna. I udało się z miesięcznym wyprzedzeniem. Zamiast 16 było 21. Czyli pomyliłam się o dwa dni. Pewnie przez luty.

Z córka tak sobie pomyślałam, a sprawdzę co z tym 18 dc.

No i zazwyczaj mam bóle tego 18 dc. Raz miałam tez usg i potwierdziło.

Więcej sprawdzać nie zamierzam Poprostu wspolzyjemy po 19 dla pewności
 
Ostatnia edycja:
Kochana to ze wtedy zaszlas nie znaczy ze cykl trwalby 28dni...moglas zajsc w 18dc nic w tym dziwnego.



Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zaszłam w ciążę zaraz po miesiączce wcześniej brałam antybiotyk, miałam stresy owulacja się przesunęła i bum dzidziu w drodze [emoji4]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odnawiam temat. A co z zajściem w ciążę w dniu owulacji? U mnie objawia się bolesnością podbrzusza. Jakie mam szanse?
Bolec moze, przed w trakcie jak i po. Jesli nie masz monitoringu w danym cyklu to nie bedziesz pewna w ktorym dniu dokladnie owu wystapila. Seks regularny, co dwa dni na przyklad, sie sprawdzi jesli nie wystepują inne problemy z zajciem w ciaze.
 
reklama
Do góry