reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do bardziej doswiadczonych - czy to ciaza?

Dołączył(a)
30 Październik 2010
Postów
3
[FONT=arial, sans-serif]Dziewczyny Kochane mam problem.

Mieszkam za granica i nic tu nie jest latwe. Nawet sprawdzenie czy jest sie w ciazy.

Ale zaczne od poczatku.

Ostatni okres byl 24ego marca. W kwietniu okresu brak. W dniu spodziewanego okresu czyli 24ego kwietnia podczas seksu z chlopakiem pekla nam gumka - pekla to malo powiedziane :) caly ten czubeczek z nasieniem zostal we mnie o czym nie wiedzialam! po kilku minutach jak poszlam siusiac to wtedy ten czubeczek gumki wypadl ze mnie. Od tamtej pory minelo 2 tygodnie. Okresu brak. W ciagu tych 2 tygodni zrobilam kilka testow z czego 2 wyszly wg mojej opinii pozytywne, ta druga kreska byla blada ale dla mnie widoczna golym okiem - tyle, ze jak zrobilam test to spojrzalam na niego, nic nie zobaczylam i odlozylam na polke, po kilku godzinach byla tam ta kreska, wiec nie wiem kiedy sie ona rzeczywiscie pojawila :/ Dzisiaj zrobilam rano test, ten sam, wynik negatywny. Poszlam do lekarza i mu mowie jaka sprawa a on mi zlecil badania moczu. Jasny gwint. Oczywiscie z moczu nic nie wyszlo, a nie wiem gdzie mam isc zeby zrobic te cholerna bete. Co do objawow to ciezko mi sie wypowiedziec. Moze mam urojone :) 8 lat temu bylam w ciazy, w 5 tyg poronilam, i nie wiedzialam w ogole ze jestem w ciazy, bo zadnych objawow nie mialam. Zostal mi jeszcze jeden test z moczu. Czy jest sens robic go jutro? czy moze poczekac kilka dni jeszcze? Juz glupieje bo sie z chlopakiem pogodzilismy z tym, ze bedzie dzidzia :) [/FONT]
 
reklama
A miesiączki masz regularne? Ja bym poczekała trochę z kolejnym testem nawet tydzień skoro nic nie wychodzi teraz
 
Jeśli jesteś w uk to idz do gp. Powiedz o sytuacji i ze test z moczu wychodzi negatyw. Powinna poprosic o ponowny test z moczu i jak negatyw to wtedy na krew naciagaj.
 
I pamiętaj że w życiu kobieta ma czasami cykle bezowulacyjne i wtedy okresu nie ma.
Jeśli seks był w dniu spodziewanej @ to jest małe prawdopodobienstwo ciazy
 
Do góry