reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do dziewczyn z opryszczką wargową pytanie

Dołączył(a)
18 Czerwiec 2012
Postów
14
W ciąży bardzo często miałam opryszczkę wargową , a teraz mam noworodka i dziadostwo powróciło. Nie całuje jej, myje ręce, ale powiedzcie czy jest to bardzo niebezpieczne? Czy raczej mało prawdopodobne żeby zarazić? Mój mąż też ma cos przy ustach,ale on uważa że to nie opryszczka i całuje małą w główkę, a ja się obawiam żeby nie zachorowała
 
reklama
Ja stosuję plastry compeed, żeby zmniejszyć ryzyko kontaktu maluszka z opryszczką. Oczywiście, że dzidziuś może się zarazič i jest to niebezpieczne, mąż też nie powinien jej całować
 
Niestety tak jak piszą dziewczyny jest to niebezpieczne. Jeżeli nie karmisz piersią polecam Heviran. Mnie bardzo pomaga a niestety mam częste skłonności do opryszczki
 
Do góry