reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do ginekologa prywatnie czy państwowo?

ja chodze prywatnie..
polecila mi kolezanka klinike boramed. Chodze do dok. Tadeusza Issat. Podoba mi sie opieka tej kliniki. Malo tego moge duzo interesujacych art. przeczytac, a nawet poradzic sie :)
 
reklama
ja chodze prywatnie..
polecila mi kolezanka klinike boramed. Chodze do dok. Tadeusza Issat. Podoba mi sie opieka tej kliniki. Malo tego moge duzo interesujacych art. przeczytac, a nawet poradzic sie :)

ooo ja znam ta klinike tylko chodze tam do doktora W. Grzybowskiego. Polecam rowniez, bardzo mila opieka ginekologiczna i nie tylko. Ostatnio bylam u stomatologa i robilam porzadek z zabkami a raczej moim kamieniem:), mam juz spokoj do konca ciazy :)
 
ja chodze prywatnie, mam pco i chodzilam na monitoringi itd. poza tym moj gin jest gin-endokrynologiem i jak juz sie wreszcie udalo to stwierdzilam ze nie bede zmieniac
 
A u mnie różnie.
Całą ciążę chodziłam państwowo i chwalę sobie swojego lekarza. Czasem jak mnie przypili coś to wtedy najszybciej prywatnie. Państwowo trzeba czekać 3 tygodnie u nas.
 
prawda jest taka, ze kazda z nas ma inne oczekiwania jesli chodzi o lekarza, ja niestety nie polecilabym nikomu nfz bo po tym co przeszlam z tymi lekarzami to tylko wystrzelac, jedyne co to szpital rewelacja, natomiast kontrole i prowadzenie ciazy tylko prywatnie, jak poszlam do kilku lekarzy po zwolnienie ze wzgledu na moje zwyrodnienie kregoslupa, ktory niestety nie dawal mi zyc nawet przed ciaza, to zaden z lekarzy nawet na przeswietlenie nie spojrzal, tylko mi powiedzial ,ze ciaza to nie choroba i mam sobie kregoslup masowac barany jedne :p
 
Ja chodzilam w 2 ciąży prywatnie do lekarza który pracowal w szpitalu gdzie chcialam rodzic-opieka w trakcie ciazy, porodu i na poloznictwie zupelnie inna niz jak chodzilam w pierwszej ciazy na NFZ :tak:
 
Ja chodziłam do ginekologa prywatnie a to dlatego, że na fundusz do mojej Pani dr dostać się jest bardzo ciężko, nie ma terminów. A jak już się człowiek doczeka to w kolejce bywa, że nawet 5 h spędzić. Dla mnie wymiotującej jak kotka taki czas oczekiwania był zbyt długi.
 
ja od zawsze chodziłam prywatnie - uważam, że wtedy ginekolog (czy jakikolwiek inny lekarz) inaczej podchodzi do badania - jest przyjemniejszy i dokładniejszy.
 
reklama
Ja tez prywatnie chociaz kasy duzo nie mamy, ale dostanie sie panstwowo do dobrego ginekologa graniczy z Cudem, a prywatnie u nas az tak duzo nie kosztuje 60zl razy ok dwie wizyty w miesiacu daje 120zl wiec nie tak zle, jak probowalam sie panstwowo zapisac do mojego lekarza to dopiero na 9 luty bylo, i szanowne Panie rejestratorki nie mogly nic poradzic, ze sie bardzo zle czuje, pierwszy wolny termin byl takowy i juz, poszlam prywatnie, potem pojde panstwowo tego 9 lutego, bo tylko po skierowanie na wyniki, a potem znow prywatnie. a ten lekarz do ktorego chodze jest rewelacyjny, zreszta odbieral moj pierwszy porod tez- cc.
 
Do góry