reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do Gosiczki i Kubusia

reklama
Gosiczko dowiedziałyśmy się o tej potwornej tragedii, która dotknęła Ciebie i Twoich najbliższych...
Tak strasznie nam przykro, łączymy się z Tobą w bólu !

Żadne słowa tutaj nie mogą pomóc, ale może możemy Ci pomóc w jakiś inny sposób ???...

['] ['] ['] ['] [']

jesteśmy z Tobą w myślach i modlitwie ! :-*
 
Kochana :)

nie znajduje slow na ten czas, na to co sie przytrafilo Tobie i Kubusiowi.........


wiedz, ze jestesmy z moim Kubusiem z Toba mysla, bede sie modlic o Ciebie i o Twoja rodzine!!!!


pamietaj, ze zawsze mozesz na nas liczyc!!!!!!
 
I ja chciałabym napisać Gosiczko jak bardzo mi przykro :-[
Myśłami jestem z Tobą i Twoim synkiem, ja także będe sie za Was modlić i mam nadzieję ,ze modlitwa ta doda Ci choć troszke otuchy.
Tak jak pisały dziewczyny -jeśli możemy Ci jakoś pomóc poprostu powiedz.
 
Gosiczko   myślimy o Tobie i modlimy za Ciebie, Kubusia i całą Waszą rodzinę ...


['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']
 
Gosiczko bardzo mi przykro :(. Teraz życzę Ci dużo siły. Przede wszystkim dla Kubusia, dzięki któremu Twój mąż będzie zawsze obecny w Waszym życiu..
 
Gosiu tak bardzo mi przykro... :-[ :-[ :-[

mozesz liczyc na moja modlitwe!!!!!!!!!!!!

i jesli tylko moglabym Ci w czymkolwiek pomoc daj prosze znac
sciskam mocno Ciebie i Kubusia  :-*
 
Gosiczko i Kubusiu nie mialysmy sie okazji poznac, ale laczymy sie z Wami myslami i w modlitwie. Jesli mozemy jakos pomoc to mozesz na nas liczyc...
 
Gosiczko ja rówież będe się modlić o siłe dla Ciebie i za Kubusia
straszna tragedia cie spotkała :( :( :( :(

['] ['] [']




mieszkamy niedaleko więc mam nadzieje że sie spotkamy i jeśli tylko będziesz czegoś potrzebowała to napisz na gg
 
reklama
Do góry