reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do jakiego pediatry chodzicie z dziećmi?

reklama
Ja nie mieszkam w Opolu, więc "miastowych" pediatrów w zasadzie nie znam. Ja synek był malutki przez jakiś czas chodziłam z nim (i sobą-karmienie) prywatnie do pani dr Kuty. Byłam bardzo zadowolona.

Teraz jeżdżę z małym do Janusza Sebastiana, on mieszka i przyjmuje co prawda na końcu świata w ciemnym lesie, ale co tam. Mały go uwielbia, a ja wreszcie znalazłam lekarza, któremu ufam.
 
Doktor Sebiastian byl tez moim pediatrą :) za czasów dziecka, bardzo dobry fachowiec, uratowal zycie mojej siostrze.
Fakt, mieszka daleko bo W Domaradzkiej Kuźni ale warto pojechac jesli ma sie jakis powazny problem.
 
Do góry