reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do jakiej szkoły wysłać 16 letniego syna w Warszawie?

Dołączył(a)
26 Czerwiec 2018
Postów
8
Niestety Syn nie mam mamusi i został tylko tatuś, po podstawówce co skończyć chce aby kontynuował edukacje. Na razie mam na oku szkołę na ul. Gintrowskiego 38 w Warszawie, chyba nazywa się Zespół Szkół nr 27, co o tym sądzicie. ?
 
reklama
Niestety Syn nie mam mamusi i został tylko tatuś, po podstawówce co skończyć chce aby kontynuował edukacje. Na razie mam na oku szkołę na ul. Gintrowskiego 38 w Warszawie, chyba nazywa się Zespół Szkół nr 27, co o tym sądzicie. ?
To jest ten Zespół Szkół Zawodowych? Jak go samochodówka interesuje polecam ZSZ im. J. Kilińskiego. Fajne szkoły techniczno-zawodowe są też na Zajączka.
 
To jest Zespół Szkół Nr 27 ul. Gintrowskiego 38 w Warszawie, na razie zostanę przy tym wyborze, chciałbym uzyskać jakieś opinie?
 
Opinia z 20 lat nie będzie adekwatna do tego co teraz może być, jak na razie nie zmieniam zdania, może ktoś się znajdzie co chodził 2-3 lata temu. Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry