reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do kiedy karmić piersią nasze brzdące???

reklama
u mnie Igor wybral sam po 4 miesiacu przestal pic mleko wogole ani z piersi ani sciagniete do butelki byli szrady z butelkami smoczkami wszytsko na nie smak mleka odpychamy butelke i placz ze nie chce...

po dwoch miesiacach sam upomnial sie o mleko ale dostaje sztuczne...
ostatnio dostalismy paczte od nestle z mlekiem dla roczniaku wcinal bez zastanawiaenia (jeszcze o smaku jakism bylo chyba wanilowe) nic nam nie bylo wiec w nowym roku kupuje to mleko bo maly byl bardziej najedzony i juz nie pojadal.. przy jego krecenieu sie i "chodzeniu" Mleko 2 nam nie wystarcza...

Ps troche zaluje ze moj syn tak wczesniej zrezygnowal.. ai nawet nie jest zazdrosny jak ktos przy nim malca karmi (on poprsotu tego nie pamieta:(
 
ja 11 grudnia postanowilam nie dawac cyca juz bo Sebek nie pił a sie wiecej bawił i ciumkał.za godzine ciagal za nogawki bo glodny.a no i gryzł :zawstydzona/y:.jak chodzi to duzo jje i woli treściwsze.na noc dostaje bebiko 2R,rano bebiko 2 a jak czuje guzki w piersi i mnie bola to mały zciagnie troche ale tylko 2 minutki,krotko,zeby nie wisial na cycu - rada pediatry.najpierw trzeba bylo przystawiac co 2 dni,teraz co 3. a jak sama chce odciagnac to i tak cos tam zostaje i boli

tez dostalismy mleko nestle ale nie mieszam mleka wiec wyrzucilam
 
Michalina ostatni raz cyca dostała 10 stycznia rano....najpierw przyzwyczaiłam ja do butelki i dostawała sztucxzne i moje, potem zaczęłam karmic tylko rano i wieczorem i z dnia na dzień coraz krócej..skracałam do minutki i przestałam, nie miałam ani troche bólu ani iczego co z odstawianiem sie łączy.....uważam ze to był super sposób, powolny ale bezproblemowy........i odpowiedni czas, bo wczesniej za szybko, a potem jak mała byłaby starsza nie wiem czy poszłoby tak łatwo.....:-)
 
Ja odstawiłam Noesia jak miał 8 miesięcy,bez żadnych perypeti,nawet się nie upominał.
Odrazu polubił butle i modyfikowane mleko.
Przez jakiś czas karmiłam jeszcze w nocy ale po krótkim czasie wolał butelke niż cycka.
 
Witam mamusie!
Ja mam problem z odstawieniem mojego malenstwa od piersi. Juz bym chciala ( a nawet powinnam ze wzgledow zdrowotnych, musze zaczac zazywac lekarstwa....wrrr..) ale nie wiem od czego zaczac. Blanka gdy chce "didusia" bo tak nazywa, to podchodzi i bluzka do gory i nie mam nic do gadania bo od razu ryk i pisk. Zasypia przy "didku", w nocy budzi sie i chce "didka" nieraz nawet 5 razy w nocy.Butelki nie toleruje, bo probowalam. Inne mleczko tez nie wchodzi w gre bo wypluwa. Smoczka tez nie toleruje,Tylko "didusia". Wiec mam problem. Mam nadzieje ze ktoras z mam mi pomoze.
Poradzcie, prosze....

Pozdrawionka dla waszych pociech...
 
NIC INNEGO TYLKO MUSISZ SIE ZAWZIASC I STANOWCZO POWIEDZIEC NIE!I BYC KONSEKWENTNA
zacznij od nocy-dawaj cos innego do picia...nie bedzie latwo,ale nie mozesz sobie pozwolic,zeby Ci podwijala bluzke :no: co to bedzie w towarzystwie?>???
poczytaj ten watek,na pewno cos znajdziesz
zreszta na forum glownym jest watek odstawmy razem nasze dzieci
powodzenia
 
Majka sama zrezygnowała z cysia jak miała pół roczku, po prostu jak tylko wyjmowałam cycusia ona się odwracała i za nic na świecie nie chciała ciągnąć, więc zrezygnowałam i do tej pory jest na sztucznym, przeważnie (nie licząc eksperymentów) na bebiku
natalka22 a tobie nie mogę powiedzieć nic innego jak to co napisała IZABELKA. Musisz być konsekwentna, przemęczyć się kilka dni i nocy, ale kategorycznie ją odstawić i nie pozwalać podciągać sobie bluzkę. Ona musi zrozumieć że już cysia nie dostanie, a ciebie niestety czeka kilka nerwowych dni
 
reklama
natalka22 zgadzam sie z Izabelka w 100%...dodam tylko ze najpierw naucz mała pic sztuczne z butelki, dopiero potem odstaw ja od piersi, to oszczedzi nerwów i małej i Tobie...powodzenia!!!!!!!!!!1
 
reklama
Do góry