reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

do kiedy mleko?

RAPUNZEL - Kubuś nie pije wogole mleka bo nie chce a ja go zmuszac nie bede. Dwa razy dziennie je Sinlac(produkt zbozowy dla alergikow) raz dziennie kaszke ryzową na mleku modyfikowanym, obiadek, kanapki z dzemem albo szynka, kisielek z biszkopcikiem, owocki :)
 
reklama
Moja lekarka mowi, ze do 2 roku nie podawac krowieko w postaci plynnej, ale np do budyniu czy czegos mozemy dolac i zagotowac, a tak modyfikowane, choc moja nadal ma cycuchu. Poki co kazala mi odstawic kaszki na modyfikowanym i dawac sinlac, bo moj brat jest alergikiem i tak zapobiegawczo kazala,
 
Myślę, jak spora tu większość, że mleko modyfikowane powinno się podawać do około 2 roku życia i ja też tak zrobię. Dawid niedawno przeszedł z bebilonu pepti na zwykły bebilon i jest wszystko ok, mam nadzieję, że jak osiągnie 2 rok życia będzie mógł pić już zwykłe mleko ;-);-);-);-);-).
A co do podawania, niespełna rocznemu dziecku mleka krowiego- to gratuluję odwagi.
Ja bym się na to nigdy nie zdecydowała. Wiem zaraz odezwą się głosy - kiedyś nie było modyfikowanego, dzieci piły i nic im nie było..... Ale medycyna i wiedza idą do przodu, wiemy teraz to czego dawniej nie wiedziały nasze bacie i mamy. A czy po mleku krowim nic dzieciom nie było, nie byłabym taka pewna........Jaka duża była wtedy umieralność niemowląt a jaka jest teraz........ Statystyki mówią za siebie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry