reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

do lutowych mam

reklama
No tak jest jak byla cisza to nikt nie pisal a jak juz widac ze cos sie dzieje to i czlowiek sie udziela:-)bo widac ze cos sie dzieje.
A tak wogole to dzien dobry chociaz ja w kiepskim humorze ale moze wypad na dzialke mi jakos pomoze wrocic do normy choc w co watpie ale mam taka nadzija. Musze ta moja malutka troche popedzic bo koncowka niestety mi bokiem juz wychodzi:)
Pozdrawiam i zycze milego dnia u nas sloneczko prazy i tak do konca tygodnia:-)
 
Kacperek... no my akurat taką samą pogodę mamy:-D Cudaśnie dzisiaj jest u nas:-) A cóż to się dzieje że nastrój taki paskudny? Już pewnie Ci ciężko córcię dźwigać. A na działeczkę też chętnie bym się wybrała zamiast w murach biurowych siedzieć;-) Odpoczywaj i delektuj się spokojem póki możesz;-)
 
Elu, masz rację, zdarzają się:-D

kacperek.., na kiedy masz termin w ogóle? współczuję ci, w takie upały pewnie się szczególnie meczysz i czekasz na maleństwo po tej stronie brzucha. ale zarazem Ela ma rację - ostatnie chwile spokoju, korzystaj ile możesz!

u nas też upał od rana, no i trzeci dzień młody ma gorączkę. mam nadzieję, że mu wreszcie spadnie, bo non stop 38.
 
witajcie:-).

ale pogoda super aż żal iść do roboty jak tu słońce, plaża czeka:wściekła/y:. no ale jak co się nadrobi jutro. dzisiaj ostatni dzień spokoju mamy z synem bo jutro po Oktawie jadę. zacznie znowu nadawać jak katarynka:tak::tak::tak:. ale taki los rodzica co nie?
naja- co z Maćkiem? jeszcze mu nie przeszło?

no to narka kobitki mam trochę do zrobienia a jak się uda to jeszcze chwilkę na słońce się wywalę:cool2::cool2::cool2:.
 
A tu babsztyle wstrętne pisujecie, tak beze mnie ?????:-p

Wskakiwać na zamknięty bo nie będę się powtarzać :-p
 
:) ja Witam się bo zawsze myślałam że tu to nikt nie zagląda :) jestem mama Oliwkii która urodziła się 20lutego 2005roku :) aktualnie chodzi do zerówki a od września idzie do 1klasy i mam takie pytanko czy tylko ja się porwałam na skrócenie dzieciństwa mojej gwiazdeczki czy jest jakas mama która też posłała swoją corcie lub synka wcześniej do zerówki. W sumie mam troje wspaniałych dzieci :) Wiktorek właśnie kończy 1klasę :) a Franus niedawno skończył 1roczek :)
Pozdrawiam wszystkie mamy i tatusiow też!!! Jeśli są takowi :)
 
reklama
reklama
Do góry