reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

do mam 5 miesieczniakow

Czy dzieci w wieku 5miesiecy nie powinny jesc oprocz piersi nic?


  • Wszystkich głosujących
    6
Dołączył(a)
16 Maj 2005
Postów
8
Moja piecio miesieczna coreczke i je codziennie obiadek ze sloiczka deserek ze sloiczka i dostaje jeszcze 3 razy piers ale nie dlatego ze nie mam pokarmu tylko dlatego bo chce jej urozmaicic
 
reklama
No nie wiem jak wy ale ja juz piersianie karmie i moj maluszek ma 7 miesiecy.Chcialam sie spytac od kiedy mozna juz dawac mleko krwie??
 
oj, krowie to chyba coś koło dwóch lat dopiero, nie jestem pewna, ale jakoś tak późno.
Też już nie karmię piersią i rujnujemy się na mleko modyfikowane. Qrczę, powinno to być tańsze :(
 
No jest drogie i to bardzo moj rodzinny lekarz cos mi wspominal o 8 miesiacach ze wowczas moze juz wszystko ale sie nie pytalam o mleko i chcialam sie spytac moze ktos cos wie.Ja staram sie mu dawac w dzien cos innego niz mleko np zupki owoce jogurciki ale butla tez musi byc.
 
ja jeszcze na piersi samej mam zamiar wprowadzic cos dopiero w 7 mies a o mleku krowim to moja siostra jak mumia skonczyla rocek do zaczela dawac laciate i jest oki ale to zalezy od dzidzi
 
czesc mamuski :D
tez mysle ze mleko krowie to dopiero od okolo 2 latej, ale moja siostra podaje swojej 8-miesiecznej coreczce czasami budyn oczywiscie na krowim mleku no i nic sie nie dzieje, ja jednak radze uwazac.
mam jeszcze male pytanko podajecie swoim pociecha juz surowe owoce i jesli tak to jakie? :)
pozdrawiam!
 
Do góry