reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do mam chlopców

reklama
U nas też pani doktor nie kazała nic robić ,sama przy badaniu zagląda do niego schodzi ładnie i powiedziała ,że do roczku mamy nic nie robić ,bo póżniej są tylko problemy ,więc my na dzień dzisiejszy nie robimy nic:-)
 
My odciagamy co jakis czas bo jak wczesniej pisała Aśka outada czasami zbiera się tam wydzielinka i poprostu trzeba oczyscic aby nie roił sie stan zapalny, ale tez robimy to tylko w kapieli i bardzo delikatnie:-)
 
u nas lekarz tez powiedział że do roku może nie schodzić i się nie przejmować i nic nie robić i raczej nie schodzi - przy myciu odciągam tylko tak delikatnie - właśnie że widać małą dziurkę - jak łepek od szpilki - żeby tylko wymyć żeby brudek się nie zbierał
 
co dziewczyna to inna opinia , co lekarz inna szkola
u nas lekarka kazala sciągac skórke od 1 miesiaca po malu szko a niedawno jakises 14 dni temu zrobili sie zapalenie przykladalismy riwanolum co 2 godzi bakctim co 8 i ladnie wszystko sie zagoilo teraz przy kapieli odciagamy az sie pojawi grzybek i chowamy zaraz jak tylko sie umyje
 
my tez czyscimy w czasie kapieli, bardzi delikatnie codziennie albo co drugi dzien....pediatra tak nam powiedzial...
a tej bialej wydzieliny sporo sie zbiera...
 
Dziewczyny ja mam pytanie w podobnej materii:-D Czy zauważacie czasem zaczerwienienie pod siusiaczkiem? Bo tak się zastanawiam, czy to są lekkie odparzenia, czy może coś gorszego i powinnam pójść do lekarza... Zdarza się to rzadko i nie boli Marcinka, ale nie wiem, co o tym myśleć...
 
Asia to raczej nic groźnego, czasami u nas tez pojawia sie lekkie zaczerwienienie ale smaruje kremikiem i znika szybko. Dzisiaj wieczorem idziemy na wizytę do pediatry wiec zapytam.
 
reklama
Do góry