reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do mam chlopców

Ja też smaruję kremem i szybko znika, ale powtarza się od czasu do czasu, więc zastanawiałam się, co to może być... Ale skoro u Was jest podobnie, to raczej nie ma się czym martwić:-)
 
reklama
Asia zapomniałam Ci napisac, ze pytałam pediatry i to nic innego jak drobne odparzenia w delikatnym miejscu, trzeba posmarowac kremikiem i juz. Odparzenia w tych miejscach to efekt np zbyt długo nie przebranej pieluszki:-)
 
Uwazajcie mamy chłopców niebezpieczeństwo czycha wszędzie

ShowLetter2.gif
ShowLetter3.gif
ShowLetter4.gif
ShowLetter5.gif
ShowLetter6.gif
ShowLetter7.gif
ShowLetter8.gif
 
A wiecie że mi właśnie dziś (tzn Karolkowi) pierwszy raz zrobiło się takie porządne odparzenie pod siusiakiem. Tylko że wczoraj pierwszy raz użyliśmy na noc huggiesa - bo kupiłam dla odmiany - akurat promocja była w hiper...no i rano miał tak zasikane że aż pupcia mokra, w pampersach to się raczej nie zdarza - nawet jak wypełniony na maksa po nocy to w środku sucho. Pokremowałąm i mam nadzieję ze zejdzie
 
Baśka a jakie te Huggiesy kupiłaś? Takie classic które sa beznadziejne pewnie były na promocji:-) My używamy Huggies super flex super dry i są extra - niestety Pampersy uczylają Wojtka:-) a z huggies jest taki problem że nie wszędxzie są:wściekła/y:
 
reklama
Do góry