reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do mam chlopców

Kupiłam te z Kubusiem Puchatkiem - czyli te super flex? No nam nie podpasowały, pasują nam pampy i tak widac musi zostać...
 
reklama
My Pampersa,ale tylko tego niemieckiego,te polskie sa, a raczej nie sa takie jak tu...Uzywamy sensitive i lewandowe...Lawenda jednak wychodzi na prowadzenie,tylko akurat jak bylam na zakupach nie bylo lawendy wiec kupilismy sensitive...
 
My używamy Pampersy i nigdy nie było żadnych kłopotów. A chusteczki, to tylko na wyjścia (bambino). W domu myjemy wodą + ew. mydło. I zawsze wszystko ze skórą było super, więc nic nie zmieniam od urodzenia Wojtka.:-)
 
Mam pytanie nocnikowe: chciałam kupić Wojtkowi nocnik, a tu się okazało, że to nie takie proste. Wszystkie, które widziałam są jakby za krótkie z przodu tak, że Wojtek by siusiał na zewnątrz. A jakie nocniki mają Wasi chłopcy?
 
No właśnie Mamoot, to jest problem. My kupiliśmy Marcinkowi nocnik, jak miał 7 miesięcy i teraz też się nam na nim nie mieści, siusiu ląduje przeważnie na zewnątrz:-D :-D :-D Też się rozglądamy za większym.
 
My mamy chyba zwykły - taki z narysowanym Kubusiem Puchatkiem. Ale nie powiem Wam czy jest dobry, bo nasz synek ostatnio zastrajkował i nie chce ani sekundy na nim usiąść:wściekła/y: Ale wydaje mi się, że jest O.K.
 
reklama
Mamoot, widzialam w sobote w sklepie Mega Dziecko w BlueCity nocniczki Curvera. Kosztowaly ok. 15 zl i byly wlasnie takie duuuzo wyzsze z przodu. Nawet sie zastanawialam, czy nie wziac Mateuszowi ;-)
 
Do góry