reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do mam chlopców

reklama
Dzięki Heatherek, to właśnie chyba o to chodzi - muszę się tam wybrać. Chcę już nocnik mieć i próbować Młodego przyzwyczajać.
 
My juz chyba ponad miesiac sadzmy Matiego na nocnik i bardzo czesto robi i siusiu i kupke:))
A nocnik tez mi sie wydaje za maly z przodu i na dupcie tez ale innych nie bylo
heatherek - wysle meza zeby zobaczyl nocnik o ktorym piszesz

Mati lubi siedziec na nocniku i nawet sobie ksiazeczki 'czyta' - jak kazdy facet - prasa musi byc....:-):-):-)
 
05858.jpg

wyglada to tak - wydaje mi sie, ze jest wyzszy, niz standardowe....
 
Ja tez się nie wypowiadam bo nasz pomimo posiadania 2 nocników siedzieć na nich nie chce - bunt i najlepiej na kolana z nocnikiem na tyłku (bo nasz właśnie jakby na pupcie ciut za duży i się ona w niego zapada) za to do tego grającego robi sobie wyprawy i rusza ciągle fotokomórkę żeby grała albo coś do neigo wrzuca albo nim szura po podłodze...
 
Wojtek ma taki podobny jak na tym zdjeciu od heatherka - taki zwykły bardzo lubi na nim siedzieć.
Heatherek u nas taki nocnik kosztuje 6 zł:-)
 
Wiesz co, Sylwia, ja mysle ze u nas tez pewnie tyle kosztuje w NORMALNYM sklepie - ten ma kompletnie popiep***** ceny :szok: :szok:
Ale tam go widzialam, dlatego dalam znac :-D
 
No właśnie ja taki najzwyklejszy z kaczuszką kupiłam po 6,90 w leclercu, muszę schować jak teściowa przyjedzie bo się pochlaszcze że ona na ten na święta ponad 100 zł wydała ;) no ale mam nadzieję że na tron grający z fishera też przyjdzie pora!!! za rok może ale przyjdzie :)
 
reklama
Byliśmy dziś w Blue City i kupiliśmy taki nocnik, jaki polecała Heatherek. Jest rzeczywiście sporo wyższy od innych. A poza tym juz został sprawdzony :-). Przy pierwszym posiedzeniu tak się Wojciaszkowi spodobało, że zrobił siusiu.:-)
 
Do góry