reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

do mam chlopców

moniczkamk pisze:
???
ja nie odciągałam przez ostatnie dwa lata i teraz byliśmy u urologa dziecięcego bo siusuak Olivierka wrastał do środka zamiast na zewnątrz...
nie rozumiem! Nie jestem oczywiście lekarzem, ale tak na chłopski (babski) rozum, co ma wrastanie do wewnątrz do odciągania napletka?! ::) To nie jest z mojej strony złośliwość ani nic takiego, naprawdę nie rozumiem i proszę o wytłumaczenie
 
reklama
Witam,

a nam lekarz kazał odciągać od samego poczatku jak Mati miał 1,5 roku byliśmy u chirurga i powiedział, ze mamy to robić bo lepiej żebym ja mu to zrobiła niż chirurg. Już raz mi trzasnęła błonka pod palcami ale leciutko i w jedym miejscu. Mały nawet tego nie zauważył, chyb mnie więcej stresu to kosztowało niż jego. Później moczyliśmy w rumianku i było ok. Licze na to że uda mi sie samej to zrobić do końca.

Pozdrawiam
Basia
 
ja też miałam wątpliwości czy odciągać, czy nie i pytałam 2 różnych pediatrów, którzy mówili, że do 2 roku życia napletek ma prawo być przyklejony i jeśli nic się nie dzieje to nie odciągać go , koło 2 roku życia powinien sam się odkleić, i zdanie chirurga podobne jeśli nic się nie dzieje to nic nie robimy.
 
Do góry