reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do mam czesto stosujacych nebbud/pulmicort

Katga

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Styczeń 2015
Postów
155
Mam pytanie,bo ostatnio zauwazylam,ze podczas inhalacji nebbudem, roztwor w nebulizatorze robi soe taki mleczny i zbiera sie na wierzchu biala pianka. Teraz mam inhalator philips respironics family, wczesniej mialam rossmax i nie pamietam zeby tak bylo, moze.ne zwracalam uwagi. Myslalam,ze moze na jakas wadliwa serie nebbudu trafilam, ale mialam w domu jeszcze caly listek nebbudu sprzed miesiaca i sprawdzilam na nim i to samo. Podczas inhalacji z soli sie tak nie dzieje wiec to nie wina inhalatora. Czy tak musi byc? Czy ta piana to normalne zjawisko? Troche sie martwie, bo syn po tych inhalacjach gorzej kaszle.
 
reklama
Do góry