Mam pytanie,bo ostatnio zauwazylam,ze podczas inhalacji nebbudem, roztwor w nebulizatorze robi soe taki mleczny i zbiera sie na wierzchu biala pianka. Teraz mam inhalator philips respironics family, wczesniej mialam rossmax i nie pamietam zeby tak bylo, moze.ne zwracalam uwagi. Myslalam,ze moze na jakas wadliwa serie nebbudu trafilam, ale mialam w domu jeszcze caly listek nebbudu sprzed miesiaca i sprawdzilam na nim i to samo. Podczas inhalacji z soli sie tak nie dzieje wiec to nie wina inhalatora. Czy tak musi byc? Czy ta piana to normalne zjawisko? Troche sie martwie, bo syn po tych inhalacjach gorzej kaszle.