• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Do mam czesto stosujacych nebbud/pulmicort

Katga

Fanka BB :)
Mam pytanie,bo ostatnio zauwazylam,ze podczas inhalacji nebbudem, roztwor w nebulizatorze robi soe taki mleczny i zbiera sie na wierzchu biala pianka. Teraz mam inhalator philips respironics family, wczesniej mialam rossmax i nie pamietam zeby tak bylo, moze.ne zwracalam uwagi. Myslalam,ze moze na jakas wadliwa serie nebbudu trafilam, ale mialam w domu jeszcze caly listek nebbudu sprzed miesiaca i sprawdzilam na nim i to samo. Podczas inhalacji z soli sie tak nie dzieje wiec to nie wina inhalatora. Czy tak musi byc? Czy ta piana to normalne zjawisko? Troche sie martwie, bo syn po tych inhalacjach gorzej kaszle.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry