reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do mam po cc

zlosnica

Aktywna w BB
Dołączył(a)
27 Listopad 2007
Postów
93
Miasto
Zawiercie
Witam wszystkie mamusie ja mam takie pytanko czy miałyście jakieś dolegliwości po cc??Ja jestem 5 miesięcy po cc i od paru dni prawie cały czas boli mnie podbrzusze tak jak na okres a dopiero co miałam??
 
reklama
Witam wszystkie mamusie ja mam takie pytanko czy miałyście jakieś dolegliwości po cc??Ja jestem 5 miesięcy po cc i od paru dni prawie cały czas boli mnie podbrzusze tak jak na okres a dopiero co miałam??

Ja nie miałam żadnych dolegliwości po cc. Może powinnaś pójść do lekarza, bo może jest inny powód tego bólu. Gdyby coś było nie tak po cc, to chyba czułabyś to wczesniej? Ja uważam,że powinien cię zbadać lekarz.
 
przepraszam ze pytam ale jestem mloda mamuska w ciazy i mam takie pytanie...co to jest to cc;/jestem jeszcze nie doswiadczona i nie wiem;/
Jest to poród przez cesarskie cięcie.

dziękuje za odp. W wcześniej mnie już trochę bolało ale później przestało ale w każdym bądź razie u lekarza już byłam i mam nadżerkę a takto oki dzięki jeszcze raz
 
Ostatnia edycja:
złośnica mnie dosyć brzuch bolał i generalnie wszytsko ok a ja się po prostu przeforsowałam też dźwigałam i generalnie nie zwracałam uwagi na nic.... czesto mnie brzuch bolał potem przeszło samo....ale dosyć dłogo mnie bolał brzuch....
 
Ada04 ja jestem mama kwietniowa 07 i kwietniowa 09, a ty widze kwietniowa 08 hi hi fajnie
mam pytanie , a kiedy ci sie wchlona brzuch? czy cwiczylas?
Zlosnica ja zauwazylam, ze mnie boli jak sie przedzwigam, dlatego sie pytalam.
 
reklama
Niczka nie wchłonął mi sie do końca bo pociąży dostałam przepukilny brzusznej więc mimo to odstaję:sorry2:.... nosiłam pas ale po nim mnie starsznie brzuch bolał....

Kwiecień piękny miesiąc:-D
 
Do góry