reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do mam z migrenami - jak radzicie sobie wtedy z dzieckiem??

Ja przez pierwszy miesiac po cc mialam strasznie silne bole glowy. Ciezko bylo poradzic sobie z placzacym w tym samym czasie dzieckiem:-(. Brałam cos przeciwbolowego i zaciskalam zeby bo nie mialam innego wyjscia.
 
reklama
Tyle co wczoraj odpowiedzialam, dzisiaj umieram ... :-( ...

dziewczeta a czy bralysce kiedys imigran?? ... jest to dorgi lek (2 tabletki około 50 zł) ale naprawde pomaga ... może warto wydac te 50 zł i miec lek na ta "czarną" godzine?? ... bo wzasadzie nigdy nie wiadomo kiedy Cie dopadnie atak ... często jest tak, że nie masz zadnych oznak zblizającego sie ataku ... a lek bierzesz jak juz Cie boli ... może pogadajcie ze swoimi lekarzami ... ja na wszelki wypadek wole Go miec w apteczce :tak: ... nie chcialabym aby bedac sama z dzieckiem np stracic przytomnosc (a juz i takie ataki miewałam) i co wtedy? ... wole nawet nie myślec ... :no:
 
Moniqa, imigran to ta sama grupa leków co moj lek, Triptagram, już pisałAM zrezsztą, tyle że droższy. Działa identyko, a kosztuje m niej, 27 złotych za 100 mg i chyba 13 za 50 mg, bardrziej się opłaca
 
Do góry