reklama

Do nowych, byc może trochę zagubionych użytkowniczek i uzytkowników społeczności BB:)

Temat na forum 'Przedstawiam się' rozpoczęty przez aniaslu, 1 Lipiec 2014.

1. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Przede wszystkim bardzo dziękuję, że dołączyłaś/eś do naszego grona. Forum BB to miejsce niezwykłe, nie jesteśmy korporacją, jesteśmy rodzicami, którzy od lat z pasją tworzą społeczność BB i nadal jesteśmy ciekawi nowych osób, które do nas trafiają.

Bardzo ważne jest dla nas Twoje bezpieczeństwo i poczucie komfortu. Czuwamy 24 h. na dobę i staramy się, żebyś czuł/a się tutaj dobrze. Cieszymy się, że podzielisz się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami - to niezwykle cenne.

Sprawia nam ogromną satysfakcję, że osoby, które do nas dołączają są nietuzinkowe i to pod różnymi względami. Lubimy Was ogromnie, przeżywamy radości, a w trudnych sytuacjach jesteśmy blisko i dajemy oparcie i pomoc. Nie robimy tego na pokaz, trafiamy bezpośrednio do osób, które tego potrzebują, więc na forum nie szukaj peanów na nasz temat;)) Jeśli chcesz nas poznać bliżej lub zadać pytania pisz:)

Jeśli zgubiłaś/es się na forum i potrzebujesz przewodnika - jestem tutaj po to, by służyć ci swoją wiedzą i doświadczeniem:) Pytaj koniecznie, a ja z radością ci odpowiem:) Możesz to robić pod moim tekstem lub napisać do mnie prywatną wiadomość czyli wyślij PW.

Dziękuję:)

• Lubię to Lubię to x 4
    • Dziękuję! Dziękuję! x 2
    • Lista
  2. marekartysta

marekartysta Początkująca w BB

kliknąłem link, który nazywał się :"przedstaw się na forum" nie bardzo wiem jak i gdzie się mam przedstawić bo nowy tu jestem....?

3. reklama
  4. bee1980

bee1980 Początkująca w BB

Hej, własnie mam ten sam problem:)

5. karola_92

karola_92 Początkująca w BB

Witam, dopiero zaczynam swoją przygodę i nie bardzo wiem jak mam się tutaj odnaleźć :)

6. tenia

tenia Początkująca w BB

Witam i pozdrawiam .

7. Testomama

Testomama Początkująca w BB

Witam wszystkie mamy !! ;)

8. asienka250492

asienka250492 Początkująca w BB

Witam i pozdrawiam,jestem tutaj nowa i jeszcze próbuję się tutaj odnaleźć :)

9. krysia26

krysia26 Początkująca w BB

Witam wszystkie mamy, mam nadzieje ze forum mi dostarczy wielu niezbednych informacji :)

10. reklama
  11. Pudełko mamy

Pudełko mamy Początkująca w BB

Witam drogie mamy. Ja też jestem tu nowa i przyznam, że również zagubiona... Mam nadzieję, że odnajdę się i przy okazji jakieś fajne mamy z którymi mogłabym porozmawiać i wymienić się doświadczeniami :)

Pozdrawiam
    Pudełko mamy

12. kasig

kasig Początkująca w BB

witam, też jestem tu nowa i nie moge się odnaleźć

Poleć forum