reklama

Do ołtarza w ciąży

Temat na forum 'Modowe porady i inspiracje...' rozpoczęty przez alicjaala, 19 Sierpień 2010.

1. alicjaala

alicjaala Początkująca w BB

Hej dziewczyny, tak sie sklada ze bede szla do oltarza z brzuszkiem, 7 miesiac ciazy. Nie chce jej ukrywac, chce miec biala sukienke mimo wszystko, ale taka zeby nie wygladac jak beza jakas. Myslicie ze ta bylaby odpowiednia? second-hand.hiperogloszenia.pl/suknie-slubne/ogloszenie/117655-suknia-slubna-oferta

2. umi2

umi2 Fanka BB :)

Zle wkleiłaś chyba link przynajmniej ja nie mogę go otworzyć

3. reklama
  4. Maliina

Maliina Moderator

ja szlam do ołtarza w ciąży w 6 miesiącu i tez szukalam sukienki jakiejs fajnej. mi sie moja podobala... byla 2 czesciowa na dzis dzien lezy w szafie a wystawialam ja za 200zł i nie wygladalam jak beza:p

ale ta co pokazalas tez jest sliczna:)

5. Maliina

Maliina Moderator

6. umi2

umi2 Fanka BB :)

daff dodawałam
    :-p nie jestem aż tak ciemna hihhi ale chyba mi net siadł na chwile bo teraz normalnie samo mi weszło:-)

Mnie sie sukienka bardzo podoba tylko ja wole hm proste a ta mi sie wydaje ze bedzie mocno powiekszac jesli bedziesz miała spory brzuszek bo jesli malutki to wg mnie bedzie w sam raz

7. V_jolka80

V_jolka80 Aniołek Tosia 21.09.2009

Ja biorąc ślub byłam w 5 mc, sukienkę miałam 2 częściową: gorset + dół, i też nie wyglądałam jak beza

8. milenka_1986

milenka_1986 Fanka BB :)

9. MisiaM

MisiaM Fanka BB :)

10. reklama
  11. milenka_1986

milenka_1986 Fanka BB :)

Mi wlasnie panie w salonie doradziły, że kobiety w ciąży najczęściej taki fason kupują ..

12. Maliina

Maliina Moderator

ja miałam taką:

Poleć forum