reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do rodzinek ktore sa w Irlandi!!!

reklama
To wklejam jeszcze raz mojego posta na tema aptamilu...chyba juz na kazdym watku to jest :tak:

Hej.Tak dla informacji wklejam wam maila zwrotnego ktory dostalam od servisu konsumenckiego firmy nutricia na moje pytanie.....Czy Aptamil to Bebilon ?........

"Dzień dobry,
Dziękuję za skontaktowanie się z nami. Dostępny w Polsce Bebilon to w
Irlandii Aptamil.
Bebilon 1 to Aptamil First, Bebilon 2 to Aptamil Follow on. Nie mamy w
Polsce odpowiednika mleka Bebilon 2 Extra Hungry.
Dla dziecka 9. miesięcznego polecamy mleko następne Bebilon 2 i Bebilon 2
DobraNoc.
Bebilon DobraNoc, dzięki starannie dobranym węglowodanom, zwiększa poczucie
sytości i pomaga dziecku dłużej czuć się najedzonym. Bebilon Dobranoc jest
przy tym lekko strawne, dzięki czemu dziecko może spokojnie przespać całą
noc."
 
A wiecie moze czy jest tez w Irlandi odpowiednik Bebilon Pepti ? Ja podczas wizyty w Polsce bylam z synkiem u lekarza ktory stwierdzil skaze bialkowa i przepisal wlasnie to mleczko:baffled: , niedlugo wracamy do Irlandi i chcialabym wiedziec czym moge tam zastapic Bebilon Pepti;-)
 
Witam. Moja Niki odkąd zrezygnowała z cysia czyli miała 9,5 m-ca jest na Aptamilu:tak: Teraz juz wcinamy to 1+ .
Pozdrawiam
 
Do góry