reklama

Do Spa z dzieckiem

Temat na forum 'Miejsca przyjazne dzieciom' rozpoczęty przez Spinaczka, 25 Sierpień 2012.

1. Spinaczka

Spinaczka Początkująca w BB

Niedawno koleżanka powiedziała mi, że była w Jastrzębiej Górze w Spa Primavera i tam normalnie przyjeżdżają całe rodziny z dziećmi i podobno są dla maluchów różne atrakcje itd. Zastanawiam się czy nie pojechać z synkiem z tym, że chyba musze wziąć ze sobą kogoś jeszcze- np. mamę albo przyjaciółkę, żeby spokojnie móc skorzystać z jakichkolwiek zabiegów, a mój mąż nie dostanie urlopu:( Jak myślicie czy to dobry pomysł, żeby dziecko zabrać w takie miejsce? Chciałabym trochę się oderwać i zrelaksować, stąd akurat SPA.

2. little.bee

little.bee Zaciekawiona BB

Jasne, że tak! Myślę, że to świetny pomysł! Dobra mama to szczęśliwa mama! Bardzo ważne jest, żebyś ty również miała możliwość wypoczynku i relaksu, jeśli uważasz, że taki SPA jest w stanie Ci to dać nie powinnaś się wahać! Primavera jest znana z tego, że jest bardzo "pro dzieci", na pewno wszystko jest w tym ośrodku bardzo przemyślane i nastawione na odwiedziny rodzin z dziećmi :) myślę, że nie powinnaś się dłużej zastanawiać - jedź odzpoczywaj! Twojemu maluchowi tez na pewno się spodoba :)

3. reklama
  4. ursz

ursz Zaciekawiona BB

Niedawno byłam na weekend w spa Czarny Potok w Krynicy Zdrój. Byłam bez dziecka, ale zwiedziłam cały hotel i mają salki i place zabaw dla dzieci, jest też brodzik dla dzieci. Myślę, że taki wyjazd z dzieckiem byłby bardzo udany. Okolica przepiękna, więc jeśli szykujecie się na taki wyjazd weźcie pod uwagę też ten ośrodek :-)

5. vimaroffice

vimaroffice Początkująca w BB

Moje dziecko uwielbia Spa. Świetnie się tam bawi aż ciężko jest ją stamtąd zabrać :)

6. Blubalon_pl

Blubalon_pl Fanka BB :)

Ja mam podobne wątpliwości w kwestii tego czy aby na pewno Spa będzie odpowiednim miejscem dla dziecka czy nie będzie się zwyczajnie nudzić. Spa kojarzy mi się z relaksem i odpoczynkiem,a mimo wszystko tam także trzeba bedzie zajmować się dzieckiem.

7. Natka81

Natka81 Początkująca w BB

Super pomysł! W sumie dałaś mi teraz do myślenia, bo sama planuje taki weekend SPA i dzieci chciałam podrzucić mamie - a przecież mamę mogę wziąć ze sobą! :) Fajna opcja.

8. basiaa123

basiaa123 Aktywna w BB

moim zdaniem do spa zawsze warto pojechać, ale jedynie jak jest w hotelu, bo jednak z dzieckiem to nie tak łatwo wszystko zorganizowac. Ja pamietam ze bylismy z moim mezem i dwoma synkami w hotelu Lubicz w ustce, w ktorym wlasnie byl spa i basen. Odpoczelismy za wszystkie czasy. A dzieciaki mialy atrakcje za darmo bo jeszcze wtedy nie mialy 7 lat :)

9. Rasli

Rasli Zaciekawiona BB

skorą są atrakcje dla dzieci, to czemu nie;) pewnie mają też jakąś animatorkę na czas, gdy rodzice są na zabiegach;)

10. reklama

Poleć forum