reklama

Do wszystkich tatusiów!

Temat na forum 'Trzymaj się ojciec' rozpoczęty przez niko, 31 Styczeń 2012.

1. niko

niko Początkująca w BB

Hej! Mam prośbę do wszystkich tatusiów. Jestem studentką 5 roku pedagogiki i piszę prace magisterska na temat doświadczania ojcostwa. Jeżeli któryś z Was mógłby mi pomóc i napisać mejla: monika_g88@wp.pl. Zależałoby mi, abyście opisali w nim swoje przeżycia związane z ojcostwem, jaka była wasza reakcja na wiadomość o ciąży partnerki, jak się przygotowywaliście do porodu, jak zmieniło się wasze życie po narodzinach dziecka, itp. Istotne jest jeszcze abyście podali ile mieliście lat, gdy urodziło się Wam dziecko. Z góry bardzo dziękuję i liczę na Waszą pomoc:)

2. sass

sass Początkująca w BB

Wiesz to nie jest takie łatwe dla faceta napisać wprost, ale bende ci kibicował....

3. reklama
  4. niko

niko Początkująca w BB

Wiem, że to łatwe nie jest, już rozmawiałam z kilkoma tatusiami i ciężko wyciągnąć od nich jakiś emocjonalny opis zdarzeń... Ale tak dla ułatwienia napisze kilka pytań o kwestie mnie interesujące, może ktoś się zdecyduje chociaż odpowiedzieć mi na kilka z nich, będę bardzo wdzięczna:-)
    Jak w Twoim przypadku wyglądało dorastanie do roli ojca, czy pojawienie się dziecka zmieniło coś w Twoim życiu? I czy obecnie mógłbyś powiedzieć o sobie „Tak, jestem dobrym ojcem”? 1) Kiedy urodziło się Twoje pierwsze dziecko? Ile miałeś wtedy lat? Czym się wtedy zajmowałeś? 2) Jakie relacje łączą Cię z matką dziecka? 3) Jak zareagowałeś na wiadomość, że zostaniesz ojcem? Jak zareagowali na to Twoi najbliżsi? 4) W jaki sposób przygotowywałeś się do narodzin dziecka? 5) Jak ustosunkowujesz się do porodów rodzinnych? 6) Co czułeś, gdy pierwszy raz zobaczył swoje dziecko? 7) Jak zmieniło się Twoje życie po narodzinach dziecka? 8) Jaką rolę pełnisz w rodzinie? Jakie obowiązki związane z opieką i wychowanie dziecka należą do Ciebie? 9) Czym się obecnie zajmujesz? (praca zawodowa, opieka nad dzieckiem) 10) Co sądzisz o urlopie tacierzyńskim? Czy korzystałeś z takiego urlopu? 11) Jakie cechy według Ciebie powinien posiadać prawdziwy mężczyzna?[FONT=&quot]
    12) Kto jest dla Ciebie wzorem ojcowskiego postępowania?[/FONT]

Poleć forum