reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dobór butów a polineuropatia poszczepienna

szczesliwa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Grudzień 2008
Postów
10 340
Witam
Zwracam się dziś z prosbą o doradztwo
mój syn po szczepionce świnka odra różyczka -został sparalizowany od pasa w dół, stwierdzono polineuropatie ruchowo czuciową (poszczepienna) na stan dzisiejszy rehabilitujemy lewą nogę ponieważ nie odzyskała całkowitej sprawności-prawa jest już sprawna
lewa noga ucieka mu do środka oraz na rehabilitacji ma cwiczone miesnie od kolana w dół -bo ten mięsnien porazony szczepionką nie funkcjonuje prawidłowo -syn choć biega chodzi to przez to że noga do środka ucieka często sie przewraca -dlatego zalecono mi buty na 3 rzepy typu bartek itp ja widziałam te buty i stąd moja nieufność- czy mój syn ma chodzić na pewno w takich sztywnych butach? nie lepiej by miał łatwo pracujący but?miękki? czy nie lepiej by mięsnie pracowały po całości a nie były w jakiś sposób przez but trzymane?
syn w lipcu konczy 2 lata, w listopadzie miał paraliż
będę wdzieczna za poradę i wskazanie butów prawidłowych
proszę o odp
 
reklama
Do góry