reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobór odpowiedniego mleka

mama Natalki2017

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Marzec 2018
Postów
261
Witajcie. Nie wiem od czego zacząć bo temat jest dość ciężki. Ale od początku. Córka obecnie 13 miesięcy. Karmiłam swoim pokarmem do skończenia przez nią 5 miesięcy. W 6 tygodniu życia pojawiła się krew w stolcu. Przeszłam więc na dietę. Bezmleczma 2 miesiące plus dodatkowo miesiąc bezjajecznej. Bez poprawy. Gastrolog zalecił przejście na mm. Do tej pory był to bebilon pepti. Obecnie stopniowo zmieniam na nutramigen ponieważ mimo swojego wieku córka nie je nic poza mlekiem. Ktoś zasugerował mi zmianę na mleko bezlaktozowe. Dodam że na pepti kupki były wciąż wodniste. Pytanie.. Kiedy będę wiedzieć że mleko jest dobrze dobrane? Po jakim czasie stolce mogą się zmienić? Tydzień? Dwa? Bo nie wiem czy zostawać na tym mleku czy szukać dalej
 
reklama
U nas poprawa byla ok 3 dni po zmianie z pepti na nitramigen.
A co sugeruje alergolog? Ponoc jest takie mleko Neocate, ktore w ciezkich przypadkach pomaga. Ale ja osobiscie nie znam go.

Probowalas podawac ryz?
 
Do góry