reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

renata borysek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Maj 2011
Postów
1 005
Miasto
wielkopolska
Dziewczyny mamy już nasza poezję i nasz słynny hymn:-) mamy wątek modowy o kieckach,butach itp ale nie mamy nic o ww więc pozwoliłam sobie rozpocząć coś na temat książki czy filmu co wam ostatnio wpadło w ręce i warto polecić.Piszcie...
Ja dostałam ostatnio "12 razy śmierć opowieść z krainy uśmiechu" nie czytałam jeszcze i nie wiem czy się zabierać czy przereklamowane?a film-w zeszłym roku (a może jeszcze trochę dalej) obejrzałam 7 dusz jeśli gdzieś znajdziecie polecam gorąco.
 
reklama
renta-7 dusz genialny i ryczeć się chce, chyba z 3 razy oglądałam i ciągle mnie wzrusza. O książce nie słyszałam, ja póki co czytam sagę Zmierzch, dla mnie super napisana, szybko się czyta, ale jak ktoś nie lubi tasiemców to nie polecam, bo ja już ledwo czytam 4 książkę, która ma 700 stron.
 
zmierzch pochłonęłam cały w tydzień w 2009 roku :). 7 dusz piękny , ale w tej chwili nic nie polecę, bo mam pustkę i zaległości i w filmach i książkach :(.Tutaj się happi przyda i na bank coś poleci. Chociaż w ciąży u mnie królował Coben
 
Fajny watek :-)

Ja czytam ogolnie sporo, kiedy tylko mam sile i czas, a i filmomanka jestem.
Dzis moge polecic ksiazke, ktroa wlasnie czytam: Hańba, autor: J.M. Coetzee, poza tym cala serie kryminalow Krajewskiego o miedzywojennym Wroclawiu, teraz nowa serie o Lwowie, do tego ksiazki napisane wspolnie przez Karajewskiego i Czubaja i samego Czubaja.
I na dzis koniec, bo bym przegiela z lista ksiazek poleconych :-)

A jesli chodzi o film, to wczoraj obejrzalam Hitler, The Rise of Evil z Robertem Carlylem w roli glownej (moze ktoras z Was go kojarzy z Golo i Wesolo np., jeden z moich ulubionych brytyjskich aktorow). W roli Hitlera jest genialny, w ogole swietnie zrobiony film. Polecam.
 
super wątek, ja kocham i filmy (najlepiej w kinie) i oczywiście książki najlepiej wieczorkiem już pod kołderką, ale od jakiegoś czasu tylko na spacerkach bo wieczorem sił nie starcza ;)

7 dusz, o ten z willem smithem ?? jeśli tak to rewelacja jak dla mnie :)

ida, my to lubimy podobne książki :) miałam ci napisać że skończyła "7 lat później" i już wiem o czym pisałaś że nie mogłaś się oderwać w pewnym momencie. Ja pierwszą połowe książki czytałam przez kilka dni po kawałku a drugą połowe przeczytałam jednego dnia, tak się wkręciłam że czytałam w każdej wolnej chwili. Generalnie wściekła byłam jak ją czytałam, nie wiem czy miałaś podobne odczucia, ja to zaraz wyobrażam sobie jakby mnie coś takiego spotkało ;)

dla mnie książka zawsze będzie lepsza od filmu bo jednak wyobraźnia nie ma granic, a w filmie to tak wszystko czarno na bialym ;)
 
ja jeszcze na minutke, bo M. wyszedł z sunia na spacer to i ja mam chwilkę na bb ....Roxanko przeważnie ksiązka lepsza od filmu ;). Znam jeden przypadek, że film lepszy niż książka hehe


Edit. Idus a ja wstydziłam się przynać do Ps. I Love U ........i zdecydowanie film jest the best :) a ksiązka zabrałam się za nią ,ale już od początku mnie wnerwia i chyba przez nią nieprzebrnę :(.....
A Hilary Swank uwielbiam Idus :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
zmierzch pochłonęłam cały w tydzień w 2009 roku :). 7 dusz piękny , ale w tej chwili nic nie polecę, bo mam pustkę i zaległości i w filmach i książkach :(.Tutaj się happi przyda i na bank coś poleci. Chociaż w ciąży u mnie królował Coben
Sariska:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:- bo ja ostatnio to strasznie do tyłu jestem,w sensie,że nic z nowości dawno nie miałam w rękach,to samo z filmami...
Fanką Cobena też jestem,zwłaszcza książek z Myronem Bolitarem:tak::tak::tak:.A wielbicielkom "Zmierzchu" polecam "wampirzą" sagę Anne Rice- to ona to wszystko zaczęła:tak:.
 
Do góry