reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

no i wczoraj ciekawość moja zwycięzyłam i koleżanka kupiła mi wczoraj pierwszy tom Greya hahahha. Normalnie reklama dzwignią handlu
 
reklama
jak przebrniesz przez drugą to się pochwal:-pja się zgadzam ze strip: ile można czytać o seksie na różne sposoby opisanym w ten sam sposób:baffled:no ale zaczęłam to skończyłam, teraz czekam na trzecią, bo po "a" i "B" trzeba powiedzieć "c":cool2:

a w międzyczasie przerobiłam w formie audio "dom nad rozlewiskiem" (w papierze przeczytałam tę trylogię w ciąży będąc;-)) a jeszcze prędzej "irenę" - obie książki Kalicińskiej - i mogę polecić z czystym sumieniem:tak:teraz "miłość nad ..." czeka w kolejce:-p
 
Ostatnia edycja:
wiesz, jak czytałam "dom" to też myślałam że odpadnę, bo miałam wrażenie, że to jakieś drugie "nad niemnem" będzie:-pale potem zaczęło się rozkręcać i czytałam z przyjemnością:tak:fakt faktem opisów natury nie lubię zbytnio ale jak się rozpędzałam to nawet i przez nie dałam radę przelecieć:-) za to "irena" rozkręca się o wiele szybciej i zdecydowanie większe uczucie >aktualnej rzeczywistości< a nie archaiczność się czuje. może spróbuj? jak ci zabraknie innych podniet;-)

jakby co to mam "osiemdziesiąt dni żółtych", dla tych co grey'a za mało:cool2:sama jeszcze nie zaczęłam, ale planuję jak tylko młoda odpadnie wyłożyć się z knigą w łóziu:blink:
 
Ja czytam ostatnio serię pisane życiem, czasem są tak mocne i łzy wyciskają, że przez dwa tygodnie nie mogę czytać.

A co do filmów to polecam Kaznodzieję z karabinem.
 
Dawidowe z tych historii pisanych przez życie polecam: "Zniszczone dzieciństwo" (zresztą dzięki poleceniu Kromy ją przeczytałam:tak:),poza tym polecam "Skrzywdzona", "Czekając na anioły". Teraz zabieram się za kolejną książkę pisaną przez życie a mianowicie "Mamusiu,dlaczego?"...czy mnie wciągnie tak jak poprzednie zobaczymy:tak::-)

a tak poza tym jak to już pisałyście "reklama dźwignią handlu" i zamówiłam sobie 3 tomy Greya http://allegro.pl/james-x-3-nowe-oblicze-greya-ciemniejsza-50-twarzy-i2942638469.html .Najwyżej po przeczytaniu będę żygać;-) na myśl o seksie:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rysia ja narazie kupiłam pierwszy tom i jak bede miała jeszcze ochotę na poczytanie o seksie to zakupie kolejne. Narazie przeczytałam 160 stron.
 
Do góry