reklama

Dobre drzwi wejściowe - antywłamaniowe?

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Synthia, 31 Styczeń 2014.

1. Synthia

Synthia Początkująca w BB

Witam. Planujemy wymianę starych drzwi. Takie rzeczy jak szczelność i związana z nią termoizolacja, dźwiękoszczelność są istotne, ale najbardziej zależy nam na bezpieczeństwie. Czy w związku z tym wypada stwierdzić, że najlepsze będą antywłamaniowe? Jak jest waszym zdaniem? Macie drzwi antywłamaniowe u siebie?

2. Asiela87

Asiela87 Aktywna w BB

Ja mam drzwi vox i uważam że są dobre, ale może lepiej popytaj na jakimś forum specjalistycznym? Tu u nas już też był wątek o drzwiach.

3. reklama
  4. maximum

maximum Fanka BB :)

Polecam Gerdę, w tej kwestii mają chyba najlepsze drzwi

5. Marionlka

Marionlka Aktywna w BB

Ja też mam drzwi od Gerdy, wprawdzie dopiero od kilku miesięcy, więc nie powiem tobie jak wygląda z ich wytrzymałością po kilku latach, ale mimo wszystko są one godne polecenia. Moje są ze specjalną szybą antywłamaniową, dzięki czemu wyglądają bardzo ciekawie, a do tego do środka wpada też światło słoneczne z zewnątrz.

6. Asiela87

Asiela87 Aktywna w BB

My mamy te, model Exclusive :) bardzo szczelne i ładnie się prezentują.Na starym mieszkaniu mieliśmy inne, ale po przeprowadzce do domu chcieliśmy w końcu solidne.
    drzwi_zewnetrzne_vox_exclusive_www2_w174-h118-q95.jpg

7. marta1988

marta1988 Zaangażowana w BB

Hej
    mam pytanie odnośnie drzwi wewnątrz klatkowych do mieszkania mieszkam w małym budynku bo tylko 3 rodziny ale drzwi w drzwi z sąsiadami i jedna rodzina na pietrze. Chcemy zakupić drzwi ale takie wygłuszające, sąsiedzi bardzo lubią podsłuchiwać i to bardzo mocno a potem plotkować i nieustannie szukają sensacji wiec potrzebuje drzwi takich żeby podsłuchiwanie nie dało rezultatów bo teraz musimy wieczorami mówic przyciszonym głosem jak mam gości bo sąsiadka szpieguje

8. sammira

sammira Początkująca w BB

Pamiętaj o tym, że nie tylko drzwi wygłuszają, także ściany. Jeśli są cienkie, to warto pomyśleć o tym, w jaki sposób "je poszerzyć". Nie bez znaczenia są okna.

9. marta1988

marta1988 Zaangażowana w BB

wiem ale ze ścianami nie mogę powojować bo klatka jest wąska jedynie co mogę to dać styropian maks 2 cm żeby trochę ocieplić ścianę okna mam nowe drewniane wiec innych nie będzie zostają tylko drzwi wiem ze nie wygłusze maksymalnie ale niech wscibskie sasiadki chociaz maja problem z podsłuchiwaniem :)

10. reklama
  11. Marionlka

Marionlka Aktywna w BB

To powiem wam, że tak naprawde dopiero teraz odczuliśmy komfort z naszych nowych drzwi od gerdy. Wcześniej było czuć jak zimno się dostaje do mieszkania, a teraz kompletnie nic nie czuć. Coś czuję, że dzięki temu zaoszczędzimy sporo na ogrzewaniu. Do tego stale mi się buzia uśmiecha jak patrzę na ten ładny wzór tych drzwi. Od razu korytarz nabrał innego stylu.

12. rikki

rikki Zaciekawiona BB

Gerda to taka najbardziej znana marka chyba. Ale ogólnie tutaj możesz sobie pobrać katalogi drzwi wejściowych kilku producentów i zobaczyć, którzy z nich mają w ofercie drzwi antywłamaniowe.

Poleć forum