reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobre Rady świeżo upieczonych Mamuś

marys brałaś tantum rosa już do szpitala, czy jak wróciłaś do domku?
ja juz w szpitalu miałam. na drugi dzień z rana juz stosowałam.
ja przy pierwszym porodzie miałam 2 szwy bo delikatnie pękłam i po przepłukaniu sie tym cudem była ogromna ulga.
teraz szwów nie mam, udało sie ze nie pękłam, ale opuchnięta cala byłam po porodzie i po 3 saszetkach było juz naprawdę w normie.
i tak jak dziewczyny piszą o wiele łatwiej te upławy wychodzą.
ja dzis juz nie krwawie. i sama az sie dziwie bo pamiętam ze po porodzie Marcelka długo krwawiłam.

a nie bolało wsuwanie irygatora do pochwy?
mi sie wydaje ze po porodzie naturalnym przez te pierwsze kilka dni jest sie tak szeroką tam u dołu ze wprowadzenie tego cieniutkiego czubka nie powinno boleć, ale na pewno strach jest jak sie ma wszystko tam pozszywane.
 
reklama
Do góry