reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dobre rady w staraniu o dziecko

Sylwiakp

Moderator
Członek załogi
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
7
13 cykl, równy rok starań, cykl który opuściłam w głowie - i podeszłam do niego aby tylko przeleciał, a w następnym pójdziemy się przebadac, wkoncu rok bezowocnych starań warto już skontrolować i wykluczyć jakieś przyczyny. no i właśnie wtedy się udało, może pomogło też to, że czekałam na urlop który chwilę potem zaczęliśmy, bo w pracy miałam nieciekawa atmosferę, więc i tu umysł wyluzowal :)

reklama

Tynka_toja

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
U mnie się udało w 7 cylku starań, miałam nieregularne miesiączki, więc dostałam luteine na wyregulowanie cykli, jak się nie udawało to brałam jeszcze tabletki z oleju z wiesiołka do około 10 dnia cyklu, a w tym cylku co zaskoczyło dodatkowo brałam Inofolic combi i udało sie. Polecam tez współżycie co 2-3 dzień, bo tak na prawdę nie wiadomo do końca kiedy jest owulacja.

Celia89

Miasto
Wieś pod Lasem
Rozwiązania
0
Dziewczyny, po jakim czasie od rozpoczęcia starań udało wam się zajść w ciążę? Wiem, że każdy organizm jest inny, ale chce przynajmniej wiedzieć;) Jakie suplementy polecacie? Przyjmuje kwas foliowy Folian od Naturell. Jakie macie o nim opinie? Co wprowadzilyscie do swojej diety itd?
Ja w pierwszym cyklu po odstawieniu Mercilon. Nie myślałam o staraniu. Podeszlam do temuatu będzie co będzie :)

AniaKaja

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Większość dziewczyn to potwierdza. Odpuść walkę, przestań się stresować, czekać w panice to wtedy zaskoczy.
U mnie 9 miesięcy starań i odpuściłam psychicznie. Pogodzilam się, że już się nie uda. W miejscu w domu gdzie miałoby stanąć łóżeczko dla dziecka postawiłam komodę. Za 4 tygodnie bylam w ciąży,
Niestety poronilam, i teraz 3 cykle po nadal się staram. I mam takie przeczucie, że dopiero jak przestanę się starać, to się uda :)
I wiesz co, to takie dobre rady wujka Stasia. Każda zajdzie w ciążę wtedy, kiedy ma zajść,kiedy organizm jej pozwoli. Bez magii też się udaje

agatella93dw

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Większość dziewczyn to potwierdza. Odpuść walkę, przestań się stresować, czekać w panice to wtedy zaskoczy.
U mnie 9 miesięcy starań i odpuściłam psychicznie. Pogodzilam się, że już się nie uda. W miejscu w domu gdzie miałoby stanąć łóżeczko dla dziecka postawiłam komodę. Za 4 tygodnie bylam w ciąży,
Niestety poronilam, i teraz 3 cykle po nadal się staram. I mam takie przeczucie, że dopiero jak przestanę się starać, to się uda :)
I wiesz co, to takie dobre rady wujka Stasia. Każda zajdzie w ciążę wtedy, kiedy ma zajść,kiedy organizm jej pozwoli. Bez magii też się udaje
Musi się udać! Najważniejsze to się nie poddawać. Trzymam kciuki za Was

Sandra094

Rozwiązania
0
W pierwszą ciążę zaszłam w 4cyklu. W drugą w drugim cyklu, ale wtedy staraliśmy się z mężem w co drugi dzień.

Patryśka00

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Powodzenia :) Obecnie też jest mój pierwszy cykl starań po poronieniu ale wątpię żeby coś zaskoczyło.
Przykro mi z powodu poronienia właśnie ja tez czuje ze nic nie zaskoczyło tym bardziej ze nie mam typowych objawów tylko od czasu do czasu kłucie jajnika od tygodnia. Czas pokaże ale liczę na to ze każdej się uda

reklama

Sandra094

Rozwiązania
0
Przykro mi z powodu poronienia właśnie ja tez czuje ze nic nie zaskoczyło tym bardziej ze nie mam typowych objawów tylko od czasu do czasu kłucie jajnika od tygodnia. Czas pokaże ale liczę na to ze każdej się uda
U mnie to już 37 dzień cyklu ale to może przez to poronienie bo miałam je bardzo późno w prawie 22 Tc. Dzisiaj ciągle coś mi bulgocze w macicy, nerki mnie bolą i w ogóle dziwnie się czuję może w końcu @ przyjdzie...

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Dobre Rady świeżo upieczonych Mamuś Dzieci urodzone w styczniu 2012 20
_Roszpunka_ Dobre rady "pani domu" :-p Dzieci urodzone w maju 2011 31
T Dobre rady zakupowe czyli wszytsko o wyprawce dla maluszka :) ( Bez komentarza) Dzieci urodzone w sierpniu 2011 14
mitaginka dobre rady...porodowe :) Archiwum mam kwietniowych'11 294
karola-04 Dobre Rady Dzieci urodzone w lutym 2007 17
Patri Od tych co są po, dla tych co przed i w trakcie - dobre rady:) Dzieci urodzone w lutym 2007 22
misia_q Jak przetrwać "dobre rady" :] Dzieci urodzone w lutym 2006r. 28
aniaslu Lekcja VII. Zaplanuj sobie dobre życie Mamy działamy. III Edycja 24
A Zbyt dobre samopoczucie i panika z tym związana... Potrzebuję porady 12
K Jak znaleźć dobre przedszkole? Przedszkolaki 15
E Jakie macie/znacie dobre ręczne laktatory? Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi Żywienie 6
mb89 Wyklute Maluszki czyli z cyklu "Dobre wieści":) Dzieci urodzone w grudniu 2013 381
vinga89 styczeń na wesoło, książki, filmy i wszystko co dobre na nudę :) Archiwum styczeń 2014 148
Maruśka sprzedam, zamienię, oddam w dobre ręce Dzieci urodzone w lipcu 2010 50
N Dobre mleko dla alergika Kuchnia alergika 11
mmadzia Dobre żłobki i przedszkola w Kielcach - polecamy Kielce i okolice 61
Paula 13 zabawa dla mamusiek-"dobre oko" Dzieci urodzone w 2002 roku 43
C Dobre i złe wspomnienia z porodówki Ciąża, poród, połóg 73
Inja Dobre przedszkole w Lublinie Przedszkola 13
Izabelka SAME dobre wieści Dzieci urodzone w lipcu 2008 1298
Izabelka Co wrzucamy do garnka, czyli szybkie lub/i dobre przepisy styczniówek Dzieci urodzone w styczniu 2006r. 30
A oddam nimfe w dobre rece Dzieci urodzone w styczniu 2006r. 0
A Odczucia po porodzie. Złe i dobre strony szpitala, w którym rodzimy dzieci. Dzieci urodzone w lutym 2006r. 162
M Lalki nie są dobre Początek szkoły 19
D Właśnie wyszłam ze szpitala i potrzebuje Waszej rady :( Potrzebuję porady 6
Mythopoeia Zimowe dziecko - wasze rady Ciąża, poród, połóg 14
Blanka8 Złote rady: na jakie pytania szukacie odpowiedzi mamusie wieloraczków? Mamusie bliźniat, trojaczków i... 6
T Krztuszenie się cofniętym pokarmem - proszę o rady Zdrowie 71
A Rady pilnie potrzebuje. Potrzebuję porady 3
E Potrzebuje rady! Potrzebuję porady 23
E początek obserwacji cyklu - jakieś rady? Staramy się 14
B czy jest tu ktos kto pracuje kadrach, ksiegowosci?-potrzebuje rady Potrzebuję porady 5
Magdaa..K123 Rady dla starających się ? ;) Potrzebuję porady 28
Kate2106 Potrzebuje rady Potrzebuję porady 4
M Potrzebuje rady Potrzebuję porady 19
M To już 16 tydzień, potrzebuję rady w sprawie badań. Potrzebuję porady 7
R Okropne mdłości - jak sobie z nimi radzić? Potrzebuję porady 11
D Potrzebuje rady - dziecko mało przybiera na wadze Potrzebuję porady 27
Olka93 Rozpieszczone/ niegrzeczne dziecko? Mamy doradzcie ! Potrzebuję porady 13
Guanta Doświadczone Mamy - potrzebuję Waszej rady! #jazda w foteliku #karmienie Potrzebuję porady 8
I Rady przed in vitro Potrzebuję porady 3
E Juz nie dajemy rady:/ Potrzebuję porady 21
J Stypendium szkolne potrzebuję rady Potrzebuję porady 1
super_mysz17 Poradźcie coś.. ból brodawek w ciąży. Jakieś rady? Potrzebuję porady 1
L Potrzebuje rady Potrzebuję porady 5
C pomożcie mamusie juz nie daje rady Potrzebuję porady 6
T prosze mamy o rady !!! Rozwój i zabawy 9
T 4 miesieczne dziecko - prosze o rady :) Żywienie 5
J 3 latek a emocje! Porsze o rady!!! Trzylatki 2
R Z prośbą o rady i wsparcie - bunt nastoletniej córki. Młodziutkie mamy 7