reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobre rady w staraniu o dziecko

agatella93dw

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Sierpień 2019
Postów
46
Dziewczyny, po jakim czasie od rozpoczęcia starań udało wam się zajść w ciążę? Wiem, że każdy organizm jest inny, ale chce przynajmniej wiedzieć;) Jakie suplementy polecacie? Przyjmuje kwas foliowy Folian od Naturell. Jakie macie o nim opinie? Co wprowadzilyscie do swojej diety itd?
 
reklama
Dziewczyny, po jakim czasie od rozpoczęcia starań udało wam się zajść w ciążę? Wiem, że każdy organizm jest inny, ale chce przynajmniej wiedzieć;) Jakie suplementy polecacie? Przyjmuje kwas foliowy Folian od Naturell. Jakie macie o nim opinie? Co wprowadzilyscie do swojej diety itd?
Ja stosowałam niepokalanek mnisi. Około dwóch miesięcy i się udało, ale to mogło też mieć związek ze zmianami w życiu. Organizm poczuł, że to "ten" moment :)
 
Zaszłam w drugim cyklu starań. Pierwszy był stymulowany i dla mnie skończył się nie za dobrze. W drugim cyklu brałam tylko Ovarin plus monitoring cyklu.
 
W pierwszą ciąże zaszłam w pierwszym cyklu a w drugą udało się w drugim. Po stosunku polez kilka minut z nogami w górze żeby nic ci nie wycieklo
 
Dziewczyny, po jakim czasie od rozpoczęcia starań udało wam się zajść w ciążę? Wiem, że każdy organizm jest inny, ale chce przynajmniej wiedzieć;) Jakie suplementy polecacie? Przyjmuje kwas foliowy Folian od Naturell. Jakie macie o nim opinie? Co wprowadzilyscie do swojej diety itd?
Starałam się o dziecko ponad 5 lat. Zapomnij wszystkie rady, zacznij kochać się z miłości. Żyj pełnią życia. A jeśli koniecznie chcesz coś zrobić to na początek monitoruj swój cykl. No i możesz zrobić badania podstawowych hormonów płciowych lh, FSH, progesteron, prolaktyna, tarczycy TSH, ft3, ft4. Niewiele o sobie napisałaś a twoje pytanie jest z rzędu tych, na które trzeba spojrzeć całościowo, poczawszy od wagi, diety, przez schorzenia i takie tam. Nie zaczynalabym od suplementów, ani żadnej innej chemii. Owszem kwas foliowy ok. Raczej od spontanicznej miłości z ukochanym
 
Po odstawieniu tabletek anty,zaszłam w 6 cyklu ,niestety pusty pęcherzyk ,następna ciąża po roku ,znowu nie udana i 3 po pół roku obecnie 38tc , dobrze że przyjmujesz kwas ,możesz sobie zrobić podstawowe badania jeśli chcesz ,tsh jest ważne nie powinno 2 przekraczać
 
reklama
Proponuje to samo co @Destino. Wspolzyjcie z milosci czy powiedzmy z ochoty na seks po prostu. Moze to jest ciezkie, ale nie mysl o seksie - czy moze juz to nastapilo. Nie sledz kalendarzyka. Robcie to 3 razy w tygodniu.
Ja bralam witaminy i folik, kiedy wiedzialam, ze jestem w ciazy. Przed nic. Wczesniej zrobilam sobie amh, prolaktyne, hormony, ale u mnie bylo ok, choc nie musialam robic, bo nawet nie minal rok od staran. Jak juz uznalam, ze mam to gdzies to przeziebilam sie. Jakos 2 dni pozniej mialam sile na seks i wlasnie wtedy udalo sie. Bylo mi wszystko obojetne. Przeziebienie pomoglo chyba :p
 
Do góry