reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobre rady zakupowe czyli wszytsko o wyprawce dla maluszka :) ( Bez komentarza)

Ja polecam od siebie:) otulaczki zamiast rozków.

otulaczki np.motherhood,możesz sobie zobaczyc na ich stronce.

My z rożka wcale nie korzystalismy bo duzo wygodniejszy był własnie otulaczek i jak trzeba było to jeszcze w kocyk. Otulaczek super wycisza maluszka, także serdecznie polecam. My rożka używalismy z braku laku jako kołderke,ale jak tylko kupiłam potem śpiworek to i do tego nawet sie nie przydał. Niby rożki to nie jakiś majątek do wydania,ale zawsze. Grosz do grosza,a bedzie kokosza:).

Także cokies,zachęcam do lookniecia na stronke www.motherhood.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Zgodnie z prośbą:

Na kolki polecam TYLKO:)D) Sab simplex - nie jest dostępny w polskich aptekach, ale można ściągnąć.

Poniżej skopiowane to co już pisałam na innym wątku o 'różnicy' między czeskimi a niemieckimi:

"przetrzepałam cały internet o tych kroplach, bo kiedyś sprowadzano tylko z Niemiec i Ci co je sprowadzają piszą na forach, że niemieckie lepsze.. A to nie prawda, wychodzi z tej samej fabryki, skład jest identyczny. Różnica w cenie jest dlatego, że w czechach leki są po prostu zdecydowanie tańsze. Ale co ciekawe, jak masz dojście w Niemczech albo naprawdę dziecko, które ma kolki i dostaniesz receptę na sab simplex to jest się je w stanie dostać za darmo nawet bo są refundowane, z tego co czytałam. A jak się kupuje hurtowo w niemczech to cena jest ta sama co czeska, no ale... sprzedawcy próbują wcisnąć kit, że niemieckie ok, czeskie gorsze i dla dowodu jest zróżnicowana cena. Używałam i tych i tych, różnica w jakości żadna.. poza ceną.

Tak dla informacji, ściągam z czeskiej apteki docsimon za 14 zeta z tego co pamiętam;) + 16 zł przesyłka do Polski. Kupuję hurtowo kilka opakowań(jedno starcza na ok. tydzień przy karmieniu butelką).
 
Planuję zakup komody z wanienką i przewijakiem, na dole są dwie polki. Czy to zdaje egzamin i często się go używa? Kupiliśmy łóżeczko turystyczne i w komplecie był już przewijak na nie - ale jak dla mnie jest trochę nisko, więc i tak będę się schylać i tak. Jestem ciekawa waszej opinii, nigdzie nie znalazłam w internecie opinii na ten temat.
 
Do góry