reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobre żłobki i przedszkola w Kielcach - polecamy

reklama
Anulka ja również słyszałam że to najlepszy żłobek w Kielcach,ale trudno się dostać. Mój Kuba chodzi do przedszkola obok tego żłobka
 
No właśnie słyszałam,że on jest jednym z najlepszych żłobków.Zależy mi najbardziej na nim bo mam najbliżej...Nie wiem właśnie który jeszcze taki jest taki lepszy...


 
anulka_20 - znajome przedszkolanki też zachwalają ten złobek. Podobno dzieci po nim są najlepiej przygotowane. A koszty żłobka to niecałe 200 zł miesięcznie (jeśli dziecko jest nieobecne to odliczają chyba 4,5 zł - to stawka zywieniowa).
Zapisy chyba już sie te główne skończyły, ale podania cały rok można zanosić
 
Witam. Jestem właścicielką Klubu Twórczego Malucha "Hipcio" . Mamy jeszcze wolne miejsca, jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt 509 803 824. Przyjmujemy dzieciaczki od 2 lat (mogą być z pieluszką). Mamy mnóstwo ciekawych zajęć: taniec, zabawy z muzyką, gimnastyka korekcyjna, język angielski każdego dnia ponieważ współpracujemy z jedną ze szkół językowych. Nasze zajęcia opierają się na dostosowanych do wieku dziecka programach. Mamy różnorodne oferty, które są dostosowywane do potrzeb rodziców. Mamy teraz duże promocje. Dzieci zapisane w maju i czerwcu mają pierwszeństwo w wakacje. Nadmieniam, że na wakacje mam wolne tylko 2 miejsca, ale jak już napisałam wcześniej, pierwszeństwo będą miały dzieci zapisane w maju i czerwcu. Mieścimy się w samym centrum Kielc. Zachęcam do kontaktu ze mną lub podanie swoich danych kontaktowych na adres e-mail hipcio.kielce@onet.pl i to ja się z Państwem skontaktuje.
 
Na Piekoszowskiej jest bardzo dobry żłobek - znajomi tam posłali swoje pociechy i są bardzo zadowoleni :tak: Przedszkole podobno też na poziomie :-)
 
Też słyszałam same dobre rzeczy o Piekoszowskiej. Tylko do żłobka to się podania zdaje się w kwietniu składało, poza tym oboje rodziców musi pracować.
 
reklama
Zgadza się - nabór był w kwiecień/maj a teraz już są wyniki czy dziecko się dostało a na podaniu musiały być pieczątki z zakładów pracy obojga rodziców :tak: Ja tam chciałam małą do żłobka posłać ale pani mi powiedziała że mam marne szanse skoro jeszcze nie mam pracy a oni wolą się asekurować i przyjmują w pierwszej kolejce z kielc, oboje pracujący lub gdy rodzic jest niepełnosprawny ale oboje pracujący. A jak mi powiedziała że ma 120 podań co roku odrzucają około 50 (60 się dostaje na początku ale zawsze ktoś rezygnuje więc do 10 osób później z rezerwowej).
 
Do góry