reklama

dobry adres w Wiśle...

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez Bociania Łąka, 9 Styczeń 2006.

1. Bociania Łąka

Bociania Łąka Fanka BB :)

Właśnie wróciliśmy z Wisły i muszę Wam powiedzieć, że mam doskonały adres :)

Obawiałam sie troche wyjazdu do kwatery prywatnej - wiecie jak to jest - Maluszek raczkuje (mój potrafi z radości polizac podłogę), trzeba go umyć w wannie, bądź brodziku... A warunki... różnie to jest.

Ale - wylądowalismy, może w nie najtańszym miejscu, ale warunki! ;D ;D :D :laugh:

Od marca zeszłego roku Rezydencja Prezydenta uruchomiła dla gości z zewnątrz jeden z Pałacyków. Cena za dobę od osoby 85 zł ze sniadaniem. Obiad dla jednej osoby (trzydaniowy, że o smaku nie wspomnę) wynosi 20 zł.

To jest tak jak z reklamą MasterCard - wydałeś tyle i tyle, ale wrażeń i warunków nikt Ci nie wyceni :)

Pozdrawiam Zimowych Wyjazdowiczów :)

2. Renee

Renee Fanka BB :)

Ale tam pieknie... :)

3. reklama
  4. Bociania Łąka

Bociania Łąka Fanka BB :)

5. zuzia1

zuzia1 Moje dzieciaczki-cudaczki

Ja też byłam wiele razy w Wiśle - ostatnio szukając noclegu natknęłam się na stronę www.czantoria.com. Jest tam kilka propozycji noclegów nie tylko w Wiśle, jest też wiele ciekawostek z regionu, a więcej informacji można uzyskać na gg od administratora, który bardzo dobrze orientuje się w temacie i polecił nam fajne noclegi :)

6. wisla

wisla Początkująca w BB

7. rozko

rozko Początkująca w BB

8. Maluch2004.pl

Maluch2004.pl Zaciekawiona BB

Dzięki za wszystkie adresy,będą w tamtych okolicach na pewno skorzystam z któregoś z nich. Innym rodzicom też się przydadzą,tym bardziej jeżeli są sprawdzone.

9. eweryn

eweryn Początkująca w BB

bylismy w Karinie w Wisle ladnie na zdjeciach w rzeczywistosci zawod..

10. reklama
  11. rozko

rozko Początkująca w BB

Zobaczcie w takim razie ten obiekt: Rezydencja Pod Ochorowiczówką - Pokoje i noclegi Wisła centrum . To zupełnie nowy obiekt w Wiśle! Byliśmy tam niedawno i się zakochaliśmy w tych pokojach. Zdjęcia super, ale co najważniejsze jest tam tak jak na zdjęciach. Rezydencja Pod Ochorowiczówką to mój numer 1 w Wiśle! Polecam z własnego doświadczenia.

12. iwka32

iwka32 Zaciekawiona BB

Byłam w Wiście raz i szczerze nie polecam tego miejsca. Góry faktycznie piękne, ale ludzie mało przyjaźnie nastawieni, komunikacja żadna, jak nie chcesz na urlopie kręcić kółkiem to pozostaje siedzenie na podwórku przed wynajętą kwaterką.

Poleć forum