reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry alergolog w warszawie

Priscilla

Fan(ka)
Dołączył(a)
2 Grudzień 2005
Postów
2 192
Witam,

Szukam dobrego alergologa na terenie Warszawy.
Najchetniej LIM lub Luxmed, ale nie ograniczam sie do tych placowek.

Z gory dziekuje za namiary!
 
reklama
witaj, ciekawam czy udało Ci się znaleźć poszukiwango lekarza;

ze swojej strony mogę Ci podpowiedzieć alergologa p.Jana Rabczuka, który przyjmuje w CM LIM; byłyśmy u niego z córeczką dopiero raz, więc ciężko mi mówić o skuteczności jego metod itd., ale koleżanka, która jest uczulona chyba na wszystko co możliwe, trafiła na niego po wielu latach prób leczenia u innych lekarzy, no i bardzo go chwali;
 
Szczerze polecam panią Agnieszkę Krauze przyjmuje prywatnie w lecznicy Prosen a na kasę chorych w jakiejs klinice na Dzaildowskiej ale nie iwem dokladnie.Naprawde warto.
 
proscilla jeśli możesz to powiedz czemu szukasz alergologa?:-( Czy coś złego dzieje sie z twoim dzieciaczkiem?
 
Priscilla polecam panią doktor Jastrzębską-Janas z luxmedu na Chmielnej.

trafiłam do niej niechcący jak jeszcze pracowała w IMiD i od razu zrobiła dziecku kompleksowe badania, które wszyscy alergolodzy mieli w dupie, bo moja Mała nie miała prawie żadnych objawów alergii - i po pierwszej wizycie i badaniach wyszło, że ma przejść na dietę bezmleczną! a miała już 4 lata i kilka wizyt za sobą u lekarzy, którzy mają wszystko w dupie.

Do tego jak poszłam do niej do luxmedu, to mnie poznała, mimo że byłam u niej trzeci raz, a ostatni raz pól roku wcześniej.
Dlatego też polecam gorąco!
 
hej, a czy któraś z Was chodzi do dr.P.Sikorskiego na Szlenkierów w Warszawie? my po kilku latach tułaczki po niekompetentnych alergologach trafilismy do neigo...
po 6 latach Kubie z miejsca zrobił testy... bez gadania, bez żadnego "ale"
zrobił pełny wywiad, nie oceniał i nie krytykował i nie wywyższał sie jak lekarze do tej pory poznani....
Kuba ma astmę z powodu źle leczonej alergii w pierwszych 2 latach życia... pediatrzy pakowali w niego antybiotyki na zapalenia oskrzeli i różne infekcje, tym czasem potrzebowal jedynie lekow na alergie, ale że za późno to wyszło ... mamy astmę.
bywało różnie, raz lepiej raz gorzej. ale teraz jest super... dr. dobral odpowiednie dawki inhalatorow + zyrtec i mucosolvan, kazal odstawic SIngulair (niby super lek, ale Kuba ma Adhd i Singulair powoduje jeszcze wieksze rozchwianie emocjonalne i histerie itp, tego tez mi nikt nie powiedzial wypisując lek wczesniej)
testy bedziemy powtarzac co pół roku kontrolnie

no i najważniejsze.... nie dostałam ochrzanu za koty w domu... wręcz odwrotnie... bo okazało się że posiadając 2 koty Kuba odczulił się na nie sam... i na tescie wyszło 0 :-)

wyglada troszke jak "Szalony naukowiec" ale ogolnie mi bardzo przypadł do gustu

ps dr. przyjmuje pańśtwowo na Szlenkierów we wtorki i piątki bodajże, na wizyte czeka sie 3-4tyg
 
mamy mam pytanko? znacie dobrego alergologa w warszawie? moja córcia obecnie 7 mies miała w wieku 1,5mies rozpoznane prze pediatre skaze, jest na bebilonie pepti. teraz dostalysmy skierowanie do alergologa, najszybciej udalo nam sie dostac na Sienną, gdzie pani dr na podstawie opisanych prze ze mnie objawow stiwrdzila ze to napewno skaza szczegolnie ze ja mam aste. kazała omijac nabial i podawac 2x dziennie po 5 kropli zyrtec i to juz mi sie nie podoba?dlaczego bez zrobienia dziecku zadnych badam zleca sie leki? tak naprawde nie wiem czy mala ma alergie czy to moze byl trądzik niemowlęcy?jakos nie przekonuje mnei podawanie dziecku leków profilaktycznie, dlatego mam do was prosbe-może znacie dobrego alergologa w Warszawie? najleoiej gdyby był w ramach NFZ:tak:
 
reklama
Najlepiej konsultować się jednocześnie z alergologiem i dermatologiem.
Polecam szpital na Działdowkiej, a tam dr Krauze.
Dobra jest też dr Gołębiewska-Wawrzyniak (alergolog) przyjmuje w LuxMed, nie wiem, gdzie przyjmuje na NFZ, zdaje mi się, że w Instytucie Matki i Dziecka.
Dobrym dermatologiem jest dr Nieżurawska (LuxMed) i ewentualnie dr Głowacka (pediatra alergolog i dermatolog, prywatna klinika na Mokotowie, chyba Alergo Med, już niestety nie pamiętam, bo dawno nie byliśmy), i ponoć jest też specjalna dermatologia dziecięca w Szpitalu Kolejowym w Międzylesiu, ale tego miejsca jeszcze nie wypróbowałam.
 
Do góry