reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

    Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

  • Uwaga!

    Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Dobry alergolog w warszawie

emillink@

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
11 Wrzesień 2009
Postów
111
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
dzieki margot do dr krauze juz dzwoniłam przyjmuje prywatnie a terminy zajete do końca czerwca :( obdzwonie jutro reszte :)
 
reklama

margot

Mamma Mia!
Dołączył(a)
4 Październik 2004
Postów
10 915
Rozwiązania
0
No niestety, do tych pań zazwyczaj długo się czeka. Ale warto się zapisać i w międzyczasie dowiadywać się, czy ktoś nie zrezygnował. A gdzie dr Krauze przyjmuje prywatnie? Możesz mi wysłać namiar na prv?
 

J@god@

IV-V 2005, X 2009
Członek załogi
Dołączył(a)
30 Październik 2005
Postów
29 785
Rozwiązania
1
margot nic nie mówiłaś a ja kilka razy byłam prywatnie z Krystianem u Krauze, więc mam namiar (jakbyś jeszcze nie dostała).

Dzięki za namiar na luxmedową alergolog, chyba do niej uderzymy z Ignaśkiem. Ta pani jest szefem katedry immunologii w imidz, nie wiedziałam, że w luxmedzie przyjmuje.

Państwowo na działdowskiej nie ma terminów do końca roku, próbowaliśmy zapisać małego jak robiliśmy badania na działdowskiej. Trochę to poronione, mamy zaświadczenia z dwóch szpitali, że dziecko musi być pod stałą opieką alergologa a państwowo nie ma terminów, żeby pod tą opieką był.
Mnie na prywatną drogę nie stać, wystarczy mi już, że przy pierwszym dałam się wrobić w prywatne leczenie alergii.
 
Ostatnia edycja:

margot

Mamma Mia!
Dołączył(a)
4 Październik 2004
Postów
10 915
Rozwiązania
0
Jagoda koniecznie uderz do Gołębiewskiej-Wawrzyniak do LuxMed. Zgadza się, ona pracuje w tej immunologii, tam nas wysyłała na badania. Namiarów na Krauze jakoś specjalnie nie szukałam, tak przy okazji. Ale wyślij mi na prv.
 

emillink@

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
11 Wrzesień 2009
Postów
111
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
margot przepraszam , dopiero przeczytałam ... do Krauze wtedy były terminy na czerwiec , dzwoniłam na Działdowską 1
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska i Agencja Usług Pielęgniarskich Fundacji Szpitala Dziecięcego na Działdowskiej tel. 632-32-31, fax 632-13-34
 
Dołączył(a)
3 Wrzesień 2015
Postów
2
Rozwiązania
0

mala_ania

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Maj 2014
Postów
157
Rozwiązania
0
Jesli jesteś otwarta na nowe placówki to może spróbuj w Medicoverze? Byłam tam kilka razy u pediatry z synkiem, a niedawno udaliśmy się własnie do alergologa. Swietni specjaliści, mają super podejście do 'małych' pacjentów ;) A widzę, że buźka synka wyglądaja już coraz lepiej, więc leczenie działa- to najwazniejsze!
 
reklama

chances

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2016
Postów
122
Rozwiązania
0
My niestety nie mogliśmy chodzić na fundusz. Nie chciałam czekać 7 miesięcy na termin ( a z tego co rozmawialam ze znajomą to ponoć i tak nie jest źle ponieważ niektórzy czekają na wizytę u lekarza o wiele dłużej....).

Zapisałam się z córką do pani Kołodziejskiej TUpieki, która przyjmuje w Balumedzie. Prywatnie oczywiście. Do tej pory córka do niej chodzi Polecam, dobre podejście do maluchów i duża wiedza.
 
Ostatnia edycja:
Do góry