reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry alergolog w warszawie

reklama
No niestety, do tych pań zazwyczaj długo się czeka. Ale warto się zapisać i w międzyczasie dowiadywać się, czy ktoś nie zrezygnował. A gdzie dr Krauze przyjmuje prywatnie? Możesz mi wysłać namiar na prv?
 
margot nic nie mówiłaś a ja kilka razy byłam prywatnie z Krystianem u Krauze, więc mam namiar (jakbyś jeszcze nie dostała).

Dzięki za namiar na luxmedową alergolog, chyba do niej uderzymy z Ignaśkiem. Ta pani jest szefem katedry immunologii w imidz, nie wiedziałam, że w luxmedzie przyjmuje.

Państwowo na działdowskiej nie ma terminów do końca roku, próbowaliśmy zapisać małego jak robiliśmy badania na działdowskiej. Trochę to poronione, mamy zaświadczenia z dwóch szpitali, że dziecko musi być pod stałą opieką alergologa a państwowo nie ma terminów, żeby pod tą opieką był.
Mnie na prywatną drogę nie stać, wystarczy mi już, że przy pierwszym dałam się wrobić w prywatne leczenie alergii.
 
Ostatnia edycja:
Jagoda koniecznie uderz do Gołębiewskiej-Wawrzyniak do LuxMed. Zgadza się, ona pracuje w tej immunologii, tam nas wysyłała na badania. Namiarów na Krauze jakoś specjalnie nie szukałam, tak przy okazji. Ale wyślij mi na prv.
 
margot przepraszam , dopiero przeczytałam ... do Krauze wtedy były terminy na czerwiec , dzwoniłam na Działdowską 1
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska i Agencja Usług Pielęgniarskich Fundacji Szpitala Dziecięcego na Działdowskiej tel. 632-32-31, fax 632-13-34
 
Jesli jesteś otwarta na nowe placówki to może spróbuj w Medicoverze? Byłam tam kilka razy u pediatry z synkiem, a niedawno udaliśmy się własnie do alergologa. Swietni specjaliści, mają super podejście do 'małych' pacjentów ;) A widzę, że buźka synka wyglądaja już coraz lepiej, więc leczenie działa- to najwazniejsze!
 
My niestety nie mogliśmy chodzić na fundusz. Nie chciałam czekać 7 miesięcy na termin ( a z tego co rozmawialam ze znajomą to ponoć i tak nie jest źle ponieważ niektórzy czekają na wizytę u lekarza o wiele dłużej....).

Zapisałam się z córką do pani Kołodziejskiej TUpieki, która przyjmuje w Balumedzie. Prywatnie oczywiście. Do tej pory córka do niej chodzi Polecam, dobre podejście do maluchów i duża wiedza.
 
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
Do góry