reklama

Dobry alergolog z Poznania Wielkopolski poszukiwany

Dołączył(a)
23 Luty 2015
Postów
1
Rozwiązania
0
Witam,
Dziewczyny poszukuję dobrego alergologa dla 1,5 rocznego synka z postępującą alergią pokarmową i azs, przerobiłam kilku niestety poziom ich zaangażowania nie powala, szukam dociekliwego,wnikliwego zaangażowanego alergologa jeśli nie wielkopolska to reszta polski też wchodzi w grę
 
reklama

Milenka890

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Luty 2017
Postów
21
Rozwiązania
0
Dobrze że się nie ograniczasz do jednego lekarza, tym bardziej do jednego miasta. Alergie u dzieci są bardzo męczące i mogą prowadzić do gorszych schorzeń. Ja chodzę do Centrum Medycznego w Wolsztynie Link do: Centrum Medyczne może akurat Ci podpasuje.
 

Kara88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Grudzień 2018
Postów
2 788
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Ja z moim synem (co prawda 8 lat) chodzę do EuroMedu na Piastowskim (na NFZ). I jestem bardzo zadowolona. Jako 3 latek co miesięczne zapalenie oskrzeli, na końcu zapalenie płuc i to właśnie Pani doktor wyprowadziła nas na prostą. Aktualnie młody jest odczulanie i efekty są. 1 przeziębienie jak na razie:)
 
Dołączył(a)
16 Sierpień 2018
Postów
2
Rozwiązania
0
moja przyjaciółka chodzi ze swoim dzieckiem do doktor Marii Stachowskiej. Ona na pewno przyjmuje w Enel-Med na Wiosny Ludów (Link do: Centrum Medyczne ENEL - MED ) Im dziecko jest mniejsze tym szybciej powinniśmy działać jeśli chodzi o alergię. W własnego doświadczenia wiem że czasami trudno przebić się i uzyskać odpowiednią diagnozę. Moje dziecko dość długi czas było leczone na różnego rodzaju przeziębienia i zapalenia oskrzeli zanim pediatra skierował mnie do alergologa, który po badaniach potwierdził moje przypuszczenia o uczuleniu na pyłki drzew. Rodzic nie jest z wykształcenia lekarzem ale jeśli przeziębienie nie mija to warto zasięgnąć opinii innego lekarza. Nie leczona alergia może powodować groźne powikłania włącznie z astmą oskrzelową. Jeśli nie będziemy leczyć kataru siennego to wcześniej czy później przekształci się w zapalenie zatok i ucha środkowego i uszkodzić nam lub dziecku poważnie słuch.
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry