reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry alergolog

Violett

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Kwiecień 2010
Postów
7 392
Miasto
Warszawa
Dziewczynki szukam dobrego alergologa na NFZ.
Okazało się ze moj synek ma AZS i musze sie udac z nim do dermatologa i alergologa. Moze wy macie jakiegos poleconego lekarza, ktory wszystko dokladnie tlumaczy jest kompetenty no i nie spieszy sie podczas wizyty.
 
reklama
Violet ja nie mam takich problemów, ale pytałam koleżanki, która ma synka z AZS. Ona bardzo chwaliła panią dr Agnieszke Krauze ( przyjmuje gdzieś na płockiej, musisz sbie poszukać w googe ). Wogóle jeśli chcesz to mogę Ci dać namiar na tą koleżankę żeby Ci powiedziała jakieszlaki przetarła. Trzymaj sie tam ciepło.
 
VIOLET dr. Barbara Sieradzka świetna pediatra, alergolog i pulmonolog. Leczyła kiedyś moje teraz już śp. brata na alergię i astmę.

Na NFZ chyba przyjmuje- tu masz linka do tej przychodni i tam jest kontakt
Barbara Sieradzka opinie, alergolog, pulmonolog, pediatra Warszawa - ZnanyLekarz.pl
i mam też kontakt prywatnie jakbyś chciała to na pw napiszę. A prywatnie przyjmuje w Złotokłosach pod Warszawą.
Ja dziś będę dzwoniła i prywatnie się zapisywała bo chcę z tą skazą jechać i niepokoją mnie jego częste choroby, bo znowu przeziębiony z nosa leci.
 
też polecam doktor Sieradzką, leczyłam sie u niej za młodych lat i bardzo polecam. Wyrozumiały dobry specjalista, ma podejście do dzieci i nie odwala pacjentów byle szybciej. Niestety w przychodni na Banacha trochę trzeba czasu spedzic pod gabinetem żeby się doczekać na wizyte ale warto.
 
My polecamy dr Annę Kachel. Pięknie wyprowadziła dziecko znajomych, a potem moje z alergii.
Nie ma pojęcia czy i gdzie przyjmuje na NFZ - na pewno prywatnie i w LUX Medzie.
 
czesc Violet

Próbuje sie dodzwonić do przychodni na Banacha, żeby umówić córka do dr Sieradzkiej już od kilku dni. Niestety bez powodzenia.
Mala ma AZS i podejrzewam tez uczulenie na gluten ;( Czy jesteś w stanie przeslać mi nr tel do dr Sieradzkiej na wizytę prywatną. Może ona będzie w stanie nam pomóc. Dużo osób ją poleca, a ja czuje się z tą alergią jak w lesie.

będę wdzieczna za namiary.
pzdr.
 
Bezapelacyjnie Pani dr Aleksandra Łagun która jest pediatrą i alergologiem. Pracuje w Szpitalu MSWiA oraz prywatnie przyjmuje w Pruszkowie. Prowadziła od urodzenia moje dwie siostry i jednej z nich uratowała życie stawiając szybką diagnozę i wysyłając do szpitala zakaźnego gdzie przeszła transfuzje krwi. Mnie leczyła alergologicznie i jak nikt inny wykryła alergie na nikiel. Teraz chodzę do niej z moją 5 miesięczną córcią.
 
reklama
dorotar110 mogę Cię prosić o kontakt prywatny do dr Sieradzkiej? W Medipark wizyta dopiero na wrzesień a mój synek potrzebuje pomocy na już. Tam niestety nie chcą podać telefonu i delikatnie mówiąc spławiają.
Będę bardzo wdzięczna, pozdrawiam.
mój mail: sylwuchapietrucha@wp.pl
 
Do góry