reklama

Dobry Catering WARSZAWA i OKOLICE????

Temat na forum 'Warszawa' rozpoczęty przez Phelania, 23 Październik 2012.

1. Phelania

Phelania Mama 2 urwisów :P

hej,hej

Dziewczyny czy macie godne restauracje w Warszawie moga byc okloice (Jeelonki,Pruszków,babice) robie roczek dla synka w grudniu juz bede w 5 miesiacu ciazy z drugim malenstwem w ciazy i kompletnie mi sie nie usmiecha siedziec przy garach:confused2:Chodzi mi o cieple danie na 12 osób... Urodzinki beda w domu..Gdyby bylo lato zrobilo by sie grilla;)

2. wiolan

wiolan PODWÓJNA MAMA

https://www.facebook.com/restauracjarozpusta?ref=stream
    http://www.restauracjarozpusta.pl/

3. reklama
  4. orelka

orelka Zaciekawiona BB

Wiosna korzystalam z dobrego cateringu na Smoluchowskiego – Twister Catering. Moja corka miala urodziny, ja i maz cale dnie w pracy, wiec najwygodniej nam bylo zamowic jedzenie niż stac po wykanczajacym dniu i pichcic, przygotowywac, ukladac ;) Obsluga przyjechala, wszystko zorganizowałal jedzonko palce lizac. Wstyd się przyznac, ale lepsze od mojego, nawet moj maz to przyznal:D Corka swietnie sie bawila i nie wybrzydzala przy stole ;)

5. bulbazaur

bulbazaur Początkująca w BB

Catering to najlepsze wyjście, w sumie często wychodzi na to że wychodzi on taniej niż gdybyś sama miała przygotowywać jedzenie dla wszystkich. Dodatkowo wiesz że nic nie zepsujesz, bo wszystko przyjeżdża gotowe :)
    Ja zamawiałam ostatnio catering w ramach urodzin z pizzerii "Napoli" na ulicy Wilczej, mimo że lokal ogólnie znany jest jako pizzeria mają też różnego rodzaju makarony, sałatki, surówki, desery. Ceny są super w stosunku do smaku potraw. Mogę Ci ich polecić bo wszystkim smakowało i nie było żadnych sensacji.

6. eowyna

eowyna Zaciekawiona BB

Ja musze pochwalić ten Twister, który orelka policiła (tak zreszta na nich trafiła). Menu ogromne, pomogli mi wybrać (organizowałem przyjęcie moim rodziocom z okazji rocznicy ślubu, zbiegło się zreszta w czasie z dniem babci i dziadka). Mają prześwietną obsługe. A naprawdę denerwowałam się, że w ogole bierzemy catering. Dobrze, że pierwsze dośweiadczenie było takie pozytywne :)

7. Malina111

Malina111 Początkująca w BB

Catering Hawełka i żaden inny, my korzystamy w firmie cały czas z tej firmy i się w 100% sprawdzają Polecam

8. Lucynka

Lucynka Początkująca w BB

Znam catering Hawełka, mam bardzo dobre zdanie na jej temat. Dania wyglądają wyśmienicie i smakują rewelacyjnie. Szybka dostawa i miły personel. Nie trzeba męczyć się z gotowaniem. Polecam

9. anielka85

anielka85 Początkująca w BB

Dziewczyny dzięki Waszym opiniom ja również skorzystałam z cateringu Hawełka i naprawdę wszystko było super. Jedzenie smaczne, oferta dopasowywana do potrzeb. Super! Dzięki wielkie :)

10. reklama
  11. martanicniewarta

martanicniewarta Zaciekawiona BB

Dziewczyny zaskoczę Was, znacie pewnie Mazurkasa – głośno o nich w całej Pl. Niedawno dowiedziałam się, że oferują również catering lokalny, na mniejsze evenciki do domu i firmy. Trafiłam na nich za rekomendacją, gdy poszukiwałam namiarów na firmy cateringowe, nie szperając po forach, chyba jeszcze mało osób wie, że oferują catering na mniejsze imprezy, poleciła mi ich przyjaciółka z Ożarowa, która zamawiała u nich catering na 25 rocznicę ślubu jej rodziców. Menu bardzo obszerne, które zestawiasz wg własnego uznania, smaczne, bardzo efektownie podane, nie przykładasz najmniejszego palca do organizacji, zapewniają wszystko – od zastawy po jedzenie oczywiście. Moi goście byli na prawdę zachwyceni, nie odchodzili od stołów ;) no i przede wszystkim wszystko w bardzo dobrej cenie :) Chętnie napiszę więcej zainteresowanym na priv.

12. Saberity

Saberity Początkująca w BB

Bardzo dobry catering serwuje także La Quzin i jeśli jest taka potrzeba, zapewniają również obsługę kelnerską.

Poleć forum