reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry chirurg naczyniowy poszukiwany - Łódź

Dołączył(a)
23 Maj 2015
Postów
5
Szanowni Państwo,

przeszliśmy z mężem horror i długą drogę w poszukiwaniu specjalisty, który byłby w stanie zająć się naszym dzieckiem. Diagnoza nie pozostawia wątpliwości - potrzebny jest chirurg naczyniowy. W szczegóły wdawać się nie będę, bo już tyle różnych opinii usłyszałam, że idzie zwariować. Najbardziej zależy mi teraz na kontakcie lub po prostu rekomendacji takiego chirurga. Czy może mieliście Państwo do czynienia z kimś z Salve - Link do: Poradnia chirurgii naczyniowej - Łódź - Salve.pl ? Pytam, bo już się pojawiały opinie, żeby lepiej tam szukać, niż po Państwowych szpitalach. Nie wiem już co robić, mąż zapracowany i nie ma czasu, a dziecko cierpi. Z góry dziękuję za wszelkie opinie.
 
reklama
Szanowni Państwo,

przeszliśmy z mężem horror i długą drogę w poszukiwaniu specjalisty, który byłby w stanie zająć się naszym dzieckiem. Diagnoza nie pozostawia wątpliwości - potrzebny jest chirurg naczyniowy. W szczegóły wdawać się nie będę, bo już tyle różnych opinii usłyszałam, że idzie zwariować. Najbardziej zależy mi teraz na kontakcie lub po prostu rekomendacji takiego chirurga. Czy może mieliście Państwo do czynienia z kimś z Salve - Link do: Poradnia chirurgii naczyniowej - Łódź - Salve.pl ? Pytam, bo już się pojawiały opinie, żeby lepiej tam szukać, niż po Państwowych szpitalach. Nie wiem już co robić, mąż zapracowany i nie ma czasu, a dziecko cierpi. Z góry dziękuję za wszelkie opinie.
Dobry chirurg naczyniowy ale z koźla - ordynator chirurgii dr Sławski. Warto jechać nawet taki kawał.
 
Polecam profesora Artura Pupkę z Wrocławia. Konkretny lekarz, uratował mi życie jak byłam nastolatką
 
Do góry