reklama

dobry doradca laktacyjny lub poradnia laktacyjna w Krakowie

Temat na forum 'Kraków' rozpoczęty przez wrzesień, 30 Wrzesień 2014.

1. wrzesień

wrzesień Początkująca w BB

Proszę o namiary na dobrego doradcę latacyjnego. Chodzi mi o kogoś naprawdę dobrego, doświadczonego, sprawdzonego. Jeśli ktoś korzystał z takiej porady, proszę też o opisanie jak mniej więcej taka porada wygląda (ile trwa, czy doradca przyjeżdza do domu, czy trzeba się udać do poradni - no zielona w temacie jestem :))

2. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

3. reklama
  4. Jordgubbe

Jordgubbe Fanka BB :)

Hej,

tak na szybkości to polecam tę stronę:

Wiedza o laktacji

tam też jest lista certyfikowanych doradców, w tym z Krk.
    DORADCY

ja osobiście nie korzystałam, ale przyjaciółce uratowała laktację.
    Warto żeby to był certyfikowany doradca, a nie przypadkowa położna /lekarz. Mimo wykształcenia medycznego może im brakować wiedzy w temacie laktacji.

To jak wygląda porada zależy od doradcy.
    Może przyjść do domu, może być w poradni. Na pewno będzie chciał zobaczyć dziecko przy piersi. Często skorygowanie małego błędu pozwala na bezproblemowe karmienie przez kolejne miesiące.

powodzenia :)

5. Agnieszkadym

Agnieszkadym Początkująca w BB

Ja polecam Panią Marię Kaczmarczyk, pracuje w szpitalu na Siemiradzkim i na Kopernika, a jeśli chodzi o porady to udziela na Kremerowskiej w przychodni. Jest bardzo dokładna, pierwsza wizyta trwa od 1,5 do 2 h, oczywiście wizyta z maleństwem, najpierw jest wywiad, bo położna chce poznać historię, a potem praktyczna porada. Najlepiej przyjść z dzieckiem któremu zbliża się pora karmienia. Powodzenia

6. papagena

papagena Fanka BB :)

Poleć forum