reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry fotograf

monissia

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
23 Sierpień 2011
Postów
129
Miasto
Łódź
Znacie moze jakiegos dobrego taniego fotografa z Lodzi? ja robie wkrotce chrzciny i jak zobaczylam ze za 3 pozy 400 zl sobie zycza to mnie troche przerazilo.
 
reklama
nie wiem ile kosztują zdjęcia chrztu, ale dostalam niedawno namiar od znajomej na jednego z tańszych a bardzo dobrych fotografów, bo chcialam wykonac mojemu dziecku zdjecia w studiu fotograficznym. zaplacilam 350 zl. orientowalam sie nieco w cenach i rzeczywiscie ten fotograf nie byl drogi... gdzieniegdzie chca po 500 zl a zdjecia takie sobie. a tutaj bylam zadowolona. zajrzyj tu fotograf Łódź - studio fotograficzne FOTOPOLIGAMIA
mają studio w centrum na Kościuszki
 
Witam! Również robię zdjęcia z chrztu w studio oraz w plenerze!
Nawet w weekendy o dowolnej godzinie. Zdjęcia można obejrzeć na StudioHangar - galeria
Posiadam pakiety sesji i na pewno nie biorę za 3 pozy 400zł!

Cennik obecnie wygląda tak:

Sesja MINI - 5 obrobionych graficznie zdjęć nagranych na płycie CD - 200zł

Sesja MEDIUM - 10 obrobionych graficznie zdjęć nagranych na dwóch płytach CD + wydruk w formacie A4 - 400zł


Sesja MAXI - 15 obrobionych graficznie zdjęć nagranych na trzech płytach CD + 15 wydruków w formacie 15x21cm wklejonych do ozdobnego albumu stanowiącego rewelacyjną pamiątkę. - 600zł
 
Witam!
Ja polecam studio fotograficzne p. Jadwigi Czechlewskiej. Ceny są przystępne, zdjęcia śliczne. Pani fotograf niesamowicie sympatyczna i cierpliwa, i co najważniejsze- dobra w tym, co robi. Od lat miała studio na ul. Czarnieckiego (przy Franciszkańskiej, w blaszaku), teraz przeniosła się na ul. Organizacji WiN 37/39. Profesjonalne Studio Portretowe
 
Witam
Polecamy Marcina z www.foto.msline.pl lub www.msline.pl.
Podchodzi z bardzo dużym zaangażowaniem do tego co robi no i przede wszystkim robi piękne kolorowe reportaże. Już wczoraj dostaliśmy zajawkę zdjęć z chrztu i nie możemy doczekać się reszty dlatego serdecznie polecamy !
Pozdrawiam
Magda
 
reklama
Do góry