reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Dobry fotograf

A ja myślę, że takie robione samemu nawet najprostszym aparatem będą fajną pamiątką. Przecież jest wiele sytuacji w codziennym życiu, że możemy zrobić zabawne zdjęcie dziecku z zaskoczenia :D Ja jakimś ekspertem w tej dziedzinie nie jestem, ale czytam trochę na temat jak robić dobre zdjęcia.

reklama
Witam wszystkie szczęśliwe mamusie :)
Mogę wykonać dla Państwa zdjęcia waszych pociech, jak również Was samych w pięknym okresie, jakim jest ciąża :)
Jako że jeszcze nie miałam do czynienia z sesjami dziecięcymi i ciążowymi, chętnie podejmę się tego ciekawego tematu. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 530-465-492 jak również mailowego kovalonafoto@wp.pl

Pozdrawiam, Ola :)

Ja mam namiary na sprawdzoną fotografkę, która w większości wykonuje wprawdzie sesje ślubne w Warszawie, ale jeśli ma wolne terminy to chrzty w innych miastach też wchodzą w grę. Wszystko jest kwestią dogadania się i ustalenia szczegółów. Moim zdaniem warto zobaczyć jej portfolio Link do: Fotograf ślubny Warszawa | Agnieszka Kłosińska i w razie pytań kontaktować się bezpośrednio, bo może akurat będzie jakiś dostępny :)) Mi się bardzo podobają jej zdjęcia, bo nie ma w nich przerostu formy nad treścią, ale to już też muszą ocenić sami zainteresowani.

pscelina63

Początkująca w BB
Polecam www.fotofinezja.pl to bardzo dobry fotograf który fotografią się pasjonuje już od bardzo dawna. Wykonuje rewelacyjne sesje zarówno rodzinne jak i dziecięce, ale i wiele innych! Polecam się z nim skontaktować, bo warto. :)

Do góry