reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry fotograf

A ja myślę, że takie robione samemu nawet najprostszym aparatem będą fajną pamiątką. Przecież jest wiele sytuacji w codziennym życiu, że możemy zrobić zabawne zdjęcie dziecku z zaskoczenia :D Ja jakimś ekspertem w tej dziedzinie nie jestem, ale czytam trochę na temat jak robić dobre zdjęcia.
 
reklama
Witam wszystkie szczęśliwe mamusie :)
Mogę wykonać dla Państwa zdjęcia waszych pociech, jak również Was samych w pięknym okresie, jakim jest ciąża :)
Jako że jeszcze nie miałam do czynienia z sesjami dziecięcymi i ciążowymi, chętnie podejmę się tego ciekawego tematu. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 530-465-492 jak również mailowego kovalonafoto@wp.pl

Pozdrawiam, Ola :)
 
Ja mam namiary na sprawdzoną fotografkę, która w większości wykonuje wprawdzie sesje ślubne w Warszawie, ale jeśli ma wolne terminy to chrzty w innych miastach też wchodzą w grę. Wszystko jest kwestią dogadania się i ustalenia szczegółów. Moim zdaniem warto zobaczyć jej portfolio Link do: Fotograf ślubny Warszawa | Agnieszka Kłosińska i w razie pytań kontaktować się bezpośrednio, bo może akurat będzie jakiś dostępny :)) Mi się bardzo podobają jej zdjęcia, bo nie ma w nich przerostu formy nad treścią, ale to już też muszą ocenić sami zainteresowani.
 
Polecam www.fotofinezja.pl to bardzo dobry fotograf który fotografią się pasjonuje już od bardzo dawna. Wykonuje rewelacyjne sesje zarówno rodzinne jak i dziecięce, ale i wiele innych! Polecam się z nim skontaktować, bo warto. :)
 
Do góry